Нова Каховка | 11 Квітня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-02-26 » Новини

» Питання легалізації зайнятості населення та виплати заробітної плати має важливе значення

Питання легалізації зайнятості населення та виплати заробітної плати має важливе значення

Одним із заходів впливу на суб’єктів підприємницької діяльності, керівників, які не оформлюють трудові відносини з найманими працівниками, не виплачують заробітну плату на відповідному рівні, є діяльність комісії з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення та міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати.
Засідання відповідних комісій відбулися 24 лютого 2021 року під головуванням заступника міського голови Арнаута В.В.
На засідання комісії з питань легалізації було запрошено 10 представників місцевого бізнесу, у яких виявлено факти нелегального працевлаштування. Інформація відносно вказаних роботодавців направлятиметься до Головного управління Держпраці України у Херсонській області з метою застосування передбачених законодавством фінансових санкцій.
Шановні працедавці! Не чекайте інспекційного відвідування, своєчасно оформляйте найнятих робітників, виплачуйте і відображайте в звітності реальну зарплату.
Стосовно роботи іншої комісії, з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення) пенсій, стипендій, інших соціальних виплат, згідно статистичних даних станом на 01 лютого 2021 року заборгованість виникла на комунальному підприємстві «Міський водоканал», у сумі 1974,2 тис. грн.
За інформацією керівника КП «Міський водоканал», основна причина виникнення заборгованості із заробітної плати - збитковість нині діючого тарифу, а саме не відповідність запланованих цін діючими цінами на теперішній час.
Комунальним підприємством було складено графік погашення заборгованості на 2021 рік.
Члени комісії, також, звернули увагу адміністрації водоканалу на ч. 5 ст. 97 КЗпПУ, де вказано що праця працівників оплачується «у першочерговому порядку». Усі інші платежі здійснюються роботодавцем тільки після виконання зобов’язань з оплати праці.
Додатково наголошено про відповідальність: дисциплінарну, адміністративну, фінансову (ст. 265 КЗпП) і кримінальну (ч. 1 ст. 175 ККУ).
Питання ліквідації боргів у повному обсязі на підприємствах міста має пріоритетне значення для органів місцевого самоврядування.


УПСЗННавігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами