Нова Каховка | 12 Квітня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-02-25 » Новини

» Центр первинної медико-санітарної допомоги Нової Каховки готується до вакцинації

Центр первинної медико-санітарної допомоги Нової Каховки готується до вакцинації

В Україну з Індії прибула перша партія з 500 тисяч доз вакцини проти COVID-19 AstraZeneca (Covishield). Її розподілили між регіонами і розпочалась доставка в обласні центри. Херсонщина також готується до проведення вакцинації. Створено 11 мобільних бригад для проведення щеплення від коронавірусу та розгорнуто 129 пунктів вакцинації.

Як повідомила генеральний директор КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка” Олена Ходорковська, на території громади для проведення щеплення підготовлено приміщення в лікарняних містечках №1 по вул. Героїв України та №2 по вул. Світлова, а також у приміщенні Амбулаторії  сімейної медицини в Центральній Основі.

Четверо медпрацівників пройшли медичні курси з проведення щеплення. Наша бригада буде проводити вакцинацію не тільки на території Новокаховської громади, а й в інших громадах Херсонської області, згідно плану, який надасть Департамент медицини.

За кошти, які виділені депутатами з бюджету міської ради, Центр закупив 6 медичних холодильників для зберігання медикаментів та вакцини, 2 з яких передано КНП “Центральна міська лікарня міста Нова Каховка”.

Також Центр первинної медико-санітарної допомоги за власні кошти придбав два нових сучасних кардіографа та кисневий концентратор для денного стаціонару.

Таким чином, вакцину доставлятимуть до кабінетів щеплень міських Центрів первинної медико-санітарної допомоги, пояснила генеральна директорка Центру первинної медико-санітарної допомоги: ”Тепер там є все необхідне для проведення щеплень: холодильники для зберігання медикаментів та вакцини, шафи з медикаментами для надання невідкладної допомоги, мішок АМУ, та все інше, що передбачається для кабінетів щеплень по матеріально-технічному забезпеченню. Також у закладі створили бригаду, до якої входить водій, лікар і дві медсестри. Буде така ж бригада, створена на заміну, якщо людина захворіла чи вибула”.

Матеріали сайту «Online Нова Каховка»


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами