Нова Каховка | 10 Квітня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-02-24 » Новини

» Офф-лайн тренінг для авторів проєктів на тему: «Як стати автором, написати власний проєкт та перемогти у конкурсі Громадський бюджет м.Нова Каховка»

Офф-лайн тренінг для авторів проєктів на тему: «Як стати автором, написати власний проєкт та перемогти у конкурсі Громадський бюджет м.Нова Каховка»

КП «Агенція регіонального розвитку» продовжує супроводжувати впровадження Громадського бюджету на території Новокаховської міської ТГ. Після першого ознайомчого семінару, який проходив в он-лайн режимі, на черзі тренінги для авторів проєктів, які пройдуть у звичному для всіх офф-лайн форматі.
Запрошуємо мешканців Новокаховської міської ТГ взяти участь у тренінгах на тему: «Як стати автором, написати власний проєкт та перемогти у конкурсі Громадський бюджет Новокаховської міської ТГ», які пройдуть 1 та 2 березня о 14:00 у кабінеті 119 (зала засідань) на першому поверсі будівлі міськвиконкому. Планується провести два окремих тренінги.
Тренінги підготовлені КП «Агенція регіонального розвитку» у співпраці із проєктом UCBI - Українська ініціатива зміцнення громадської довіри .
Під час заходу учасники - майбутні автори проєктів отримують інформацію про ключові принципи громадського бюджету та ознайомляться з правилами подачі проєктів та їх відповідності вимогам Положення, а також бланком проєкту, вимогам до нього, вимогам до складання бюджету проєкту. Також дізнаються про етапи бюджету участі та як вони будуть проходити на території Нової Каховки.
В кінці тренінгу пройде практична частина, яка допоможе відпрацювати отримані теоретичні знання: обговорення ідей, заповнення бланку проєктної заявки та презентація ідей присутнім. Після всіх презентацій пройде розбір помилок та обговорення пріоритетних напрямів підготовки проєктів бюджету участі Нової Каховки 2021.
Тож, 1 та 2 березня о 14:00 чекаємо вас у кабінеті 119 (зала засідань) на першому поверсі будівлі міськвиконкому.
Тренінги для вас проведуть запрошена експертка з питань впровадження Громадського бюджету та Шкільного громадського бюджету у м. Запоріжжя Катерина Акула, разом із представниками КП «Агенція регіонального розвитку».
Поділіться цією інформацією з друзями та долучайтеся разом. Пам’ятайте, хочете змін - створюйте їх самостійно!


КП «Агенція регіонального розвитку»


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами