Новая Каховка | 12 Апреля 2021
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт Новокаховской городской территориальной громады

2021-02-24 » Новости

» Офф-лайн тренінг для авторів проєктів на тему: «Як стати автором, написати власний проєкт та перемогти у конкурсі Громадський бюджет м.Нова Каховка»

Офф-лайн тренінг для авторів проєктів на тему: «Як стати автором, написати власний проєкт та перемогти у конкурсі Громадський бюджет м.Нова Каховка»

КП «Агенція регіонального розвитку» продовжує супроводжувати впровадження Громадського бюджету на території Новокаховської міської ТГ. Після першого ознайомчого семінару, який проходив в он-лайн режимі, на черзі тренінги для авторів проєктів, які пройдуть у звичному для всіх офф-лайн форматі.
Запрошуємо мешканців Новокаховської міської ТГ взяти участь у тренінгах на тему: «Як стати автором, написати власний проєкт та перемогти у конкурсі Громадський бюджет Новокаховської міської ТГ», які пройдуть 1 та 2 березня о 14:00 у кабінеті 119 (зала засідань) на першому поверсі будівлі міськвиконкому. Планується провести два окремих тренінги.
Тренінги підготовлені КП «Агенція регіонального розвитку» у співпраці із проєктом UCBI - Українська ініціатива зміцнення громадської довіри .
Під час заходу учасники - майбутні автори проєктів отримують інформацію про ключові принципи громадського бюджету та ознайомляться з правилами подачі проєктів та їх відповідності вимогам Положення, а також бланком проєкту, вимогам до нього, вимогам до складання бюджету проєкту. Також дізнаються про етапи бюджету участі та як вони будуть проходити на території Нової Каховки.
В кінці тренінгу пройде практична частина, яка допоможе відпрацювати отримані теоретичні знання: обговорення ідей, заповнення бланку проєктної заявки та презентація ідей присутнім. Після всіх презентацій пройде розбір помилок та обговорення пріоритетних напрямів підготовки проєктів бюджету участі Нової Каховки 2021.
Тож, 1 та 2 березня о 14:00 чекаємо вас у кабінеті 119 (зала засідань) на першому поверсі будівлі міськвиконкому.
Тренінги для вас проведуть запрошена експертка з питань впровадження Громадського бюджету та Шкільного громадського бюджету у м. Запоріжжя Катерина Акула, разом із представниками КП «Агенція регіонального розвитку».
Поділіться цією інформацією з друзями та долучайтеся разом. Пам’ятайте, хочете змін - створюйте їх самостійно!


КП «Агенція регіонального розвитку»


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта: programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы