Новая Каховка | 12 Апреля 2021
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт Новокаховской городской территориальной громады

2021-02-24 » Новости

» У Новій Каховці на засіданні виконкому розглянули 49 питань порядку денного

У Новій Каховці на засіданні виконкому розглянули 49 питань порядку денного

Вчора, 23 лютого, в Новій Каховці під керівництвом міського голови Володимира Коваленка відбулось чергове засідання виконавчого комітету територіальної громади.

На розгляд членів виконкому було винесено 49 питань порядку денного.

Першим питанням, яке доповідав заступник міського голови Леонід Чурсинов було «Про виконання Програми економічного, соціального та культурного розвитку міста Нова Каховка на 2020 рік».

Блок фінансових питань, який доповідала начальник фінансового управління Ірина Фурсєєва, включав звіт «Про використання  коштів резервного фонду бюджету Новокаховської міської територіальної громади за січень 2021 року» та «Про внесення змін до бюджету Новокаховської міської територіальної громади на 2021 рік».

Питання «Про профілактичну роботу, спрямовану на попередження дитячої бездоглядності, жорстокого поводження із дітьми, негативних проявів у дитячому середовищі» доповіла начальник служби у справах дітей Оксана Поповиченко.

Два питання, які стосувались внесення доповнень у перелік платних медичних послуг  та вартості послуг, що надаються комунальним  некомерційним підприємством «Центральна міська лікарня  міста Нова Каховка» доповіла заступник головного лікаря Олена Василенко.

Члени виконкому внесли зміни у рішення щодо втілення громадського бюджету на 2021-2023 роки, затвердили нову мережу закладів освіти та шкіл естетичного виховання Новокаховської міської ради на ІІ семестр 2020/21 навчального року, закріпили території обслуговування за закладами освіти на 2021 рік та внесли зміни до розміру батьківської плати за перебування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти.

Дванадцять питань стосувались розпорядженням земельними ділянками та комунальним майном територіальної громади.

Чотирнадцять питань виконкому стосувались роботи служби у справах дітей.

Члени виконкому схвалили проект Програми щодо відзначення окремих колективів, громадян та військовослужбовців, вшанування пам’яті загиблих мешканців територіальної громади – учасників АТО/ООС, видатних земляків на 2021 – 2022 роки та вирішили винести її на розгляд сесії міської ради.

Було також затверджено «Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Новокаховської міської територіальної громади» та прийнято рішення про надання матеріальної допомоги у лютому.

Наприкінці роботи члени виконкому прийняли рішення «Про утворення ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів для формування складу Громадської ради при виконавчому комітеті Новокаховської міської ради».

Матеріали сайту «Online Нова Каховка»


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта: programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы