Нова Каховка | 01 Березня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-02-23 » Новини

» КП "Міський водоканал" стало учасником регіональної програми міжнародної фінансової та технічної допомоги

КП "Міський водоканал" стало учасником регіональної програми міжнародної фінансової та технічної допомоги

З метою можливості залучення широкомасштабних інвестицій в модернізацію об’єктів муніципальної інфраструктури та реалізації відповідних інфраструктурних проектів з другого півріччя поточного року в Україні впроваджується нова регіональна програма міжнародної фінансової та технічної допомоги FELICITY II.
Ця програма поєднує фінансову допомогу з боку Європейського інвестиційного банку(ЄІБ) та технічну допомогу з боку Бюро GIZ. Одним з пріоритетних напрямків підтримки та залучення інвестицій є вирішення питання централізованого водовідведення, тому, отримавши пропозицію НТЦ «Біомаса» залучитися до реалізації зазначеної програми, відділом капітального будівництва виконавчого комітету міської ради спільно зі спеціалістами КП «Міський водоканал» підготовлено повний пакет документації на об’єкт «Нове будівництво самопливного каналізаційного колектору діаметром 600 мм від перехрестя вул. Дружби – вул. Маяковського по вул. М.Букіна м. Нова Каховка Херсонської області».
Проблематика на основі якої виникла необхідність реалізація цього проекту виникла у зв’язку з тим, що існуючий самопливний каналізаційний колектор по вул. Дружби побудований в 1967 році з залізобетонних труб діаметром 600мм вичерпав свій експлуатаційний ресурс в три рази.
У 2018 році по вул. Дружби в районі перехрестя з вул. Маяковського відбулось провалля ґрунту самопливного каналізаційного колектору d-600 мм, який побудований на глибині 8 метрів, це пов’язано з фізичним зносом, викликаним газовою корозією залізобетонної труби.
Стоки в обсязі близько 2000 м3 на добу з прилеглих районів міста почали наповнювати колодязі, і в районі первинних колодязів внутрішньо квартальних та магістральних колекторів, а особливо де занижений рельєф місцевості в частини вулиць сталося витікання на поверхню ґрунту.
З метою недопущення виливу неочищених стічних вод на поверхню землі, підтоплення прилеглих до аварії житлових кварталів та уникнення припинення централізованого водопостачання мешканцям міста КП "Міський водоканал" виконав частину відновлювальних робіт аварійної частини колектору, але 300 м колектору по вул. Дружби до вул. Рибальська знаходиться а аварійному стані і подальше його відновлення неможливо із цілого ряду причин, а саме: дана частина колектору побудована на глибині 8 метрів, вузька вулиця, приватна забудова на відстані двох метрів від колектору, наявність комунікацій міської інфраструктури, силові кабелі, кабелі зв’язку, газопровід, зливова каналізація.
По даному колектору транспортуються стоки від 20,0 тис. мешканців міста Нова Каховка, в тому числі підприємств та установ, що складає 30% від загальної перекачки стічних вод всього міста.
КП «Міський водоканал» розроблено проектно-кошторисну документацію та отримано позитивний експертний звіт. Проект відповідає пріоритетним напрямам розвитку регіону, цілям та завданням Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2025 року, напрямку - Екологічна безпека та ресурсозбереження.
Соціальним аспектом вирішення проблеми є створення умов для забезпечення відповідного санітарного режиму на об’єктах соціальної сфери та житловому фонді, підвищення рівня ефективності використання ресурсів.
Загальна кошторисна вартість проекту після перерахунку у діючі ціни відповідно з вимогами ДСТУ, оплаченими витратами за розроблення проектно-кошторисної документації та отримання позитивного експертного висновку становить 13 663,280 тис. грн.
Проект оцінений обласною конкурсною комісією ДФРР-2021, але підтвердження щодо фінансування за рахунок коштів державного бюджету на теперішній час відсутнє, тому розглядається можливість залучення коштів міжнародної фінансової допомоги.
Зі свого боку міська влада гарантує всебічне сприяння у вирішенні вкрай важливого для мешкнців громади питання, тим більш, що КП «Міський водоканал» має певний досвід освоєння коштів міжнародної допомоги.
Сподіваємося на плідну співпрацю.


Відділ капітального будівництва


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами