Нова Каховка | 01 Березня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-02-22 » Новини

» Щотижнева апаратна нарада

Щотижнева апаратна нарада

Сьогодні, 22 лютого, міський голова провів щотижневу апаратну нараду з заступниками міського голови, секретарем міської ради, керуючим справами виконавчого комітету, керівниками комунальних підприємства, структурних підрозділів міської ради та виконавчого комітету.
На початку наради Володимир Коваленко привітав начальника відділу освіти Лілію Микитенко з Днем народження, подякував за сумлінну працю та побажав успіхів у роботі, щастя, благополуччя.


Міський голова поінформував присутніх, що чергове засідання виконавчого комітету Новокаховської міської ради відбудеться 23 лютого 2021 року, на якому буде розглянуто 49 питань, а сесія депутатів Новокаховської міської ради відбудеться 04 березня 2021 року.
Жодна апаратна нарада не проходить без висвітлення ситуації із захворюваністю на СОVID-19. Сьогодні, міський голова звернув увагу присутніх на підвищення захворюваності у західних областях України та наголосив, що усі заходи, які плануються у місті потрібно проводити відповідно до рішень комісії ТЕБ та НС.
Наступним питанням було проведення профілактичного щеплення населення від гострої респіраторної хвороби COVID-19. За словами генерального директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка» Олени Ходорковської у місті Нова Каховка для проведення щеплення підготовлено приміщення в лікарні по вул. Героїв України, вул. Світлова та в Основі. 4 медпрацівників поїхали на медичні курси з проведення щеплення до Києва. Створено дві бригади для проведення щеплення в Херсонській області (за участі медпрацівників Нової Каховки та Херсону).
Було піднято також питання виконання заходів щодо доступності об’єктів соціальної сфери для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп. Міський голова звернув увагу на доступність у відділеннях КНП «Центральна міська лікарня міста Нова Каховка».
Під час наради міський голова торкнувся також питань збору коштів комунальними підприємствами за надані послуги, розвитку туризму, підготовки об’єктів до туристичного сезону.
На завершення щотижневої наради міський голова дав протокольні доручення та нагадав про вчасне заповнення декларацій посадовими особами місцевого самоврядування.


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами