Новая Каховка | 12 Апреля 2021
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт Новокаховской городской территориальной громады

2021-02-22 » Новости

» Щотижнева апаратна нарада

Щотижнева апаратна нарада

Сьогодні, 22 лютого, міський голова провів щотижневу апаратну нараду з заступниками міського голови, секретарем міської ради, керуючим справами виконавчого комітету, керівниками комунальних підприємства, структурних підрозділів міської ради та виконавчого комітету.
На початку наради Володимир Коваленко привітав начальника відділу освіти Лілію Микитенко з Днем народження, подякував за сумлінну працю та побажав успіхів у роботі, щастя, благополуччя.


Міський голова поінформував присутніх, що чергове засідання виконавчого комітету Новокаховської міської ради відбудеться 23 лютого 2021 року, на якому буде розглянуто 49 питань, а сесія депутатів Новокаховської міської ради відбудеться 04 березня 2021 року.
Жодна апаратна нарада не проходить без висвітлення ситуації із захворюваністю на СОVID-19. Сьогодні, міський голова звернув увагу присутніх на підвищення захворюваності у західних областях України та наголосив, що усі заходи, які плануються у місті потрібно проводити відповідно до рішень комісії ТЕБ та НС.
Наступним питанням було проведення профілактичного щеплення населення від гострої респіраторної хвороби COVID-19. За словами генерального директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка» Олени Ходорковської у місті Нова Каховка для проведення щеплення підготовлено приміщення в лікарні по вул. Героїв України, вул. Світлова та в Основі. 4 медпрацівників поїхали на медичні курси з проведення щеплення до Києва. Створено дві бригади для проведення щеплення в Херсонській області (за участі медпрацівників Нової Каховки та Херсону).
Було піднято також питання виконання заходів щодо доступності об’єктів соціальної сфери для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп. Міський голова звернув увагу на доступність у відділеннях КНП «Центральна міська лікарня міста Нова Каховка».
Під час наради міський голова торкнувся також питань збору коштів комунальними підприємствами за надані послуги, розвитку туризму, підготовки об’єктів до туристичного сезону.
На завершення щотижневої наради міський голова дав протокольні доручення та нагадав про вчасне заповнення декларацій посадовими особами місцевого самоврядування.


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта: programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы