Нова Каховка | 01 Березня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-02-18 » Новини

» УВАГА! ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ЕСКІЗ ЛОГОТИПУ ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ!

УВАГА! ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ЕСКІЗ ЛОГОТИПУ ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ!

КП «Агенція регіонального розвитку» повідомляє, що з 18.02 по 28.02 оголошується конкурс на кращий ескіз логотипу Громадського бюджету Новокаховської міської ТГ.
На Конкурс приймаються проекти логотипу, виконані індивідуально або групою, у вигляді малюнка чи з використанням будь-якого комп’ютерного графічного редактора.
Свої пропозиції можна опублікувати одразу у стрічку новин офіційної сторінки Фейсбук. Після збору пропозицій, шляхом відкритого голосування на сторінці Громадського бюджету буде обрано найкращий ескіз, який і стане логотипом.
Переможець конкурсу з розробки логотипу «Громадського бюджету Новокаховської міської ТГ» отримає заохочуючий приз – планшет.
- Логотип - будь-яка комбінація позначень (емблема, слова, літери, цифри, зображувальні елементи, комбінації кольорів), яка здатна передати сутність громадського бюджету, як інструменту залучення громадян до бюджетного процесу через подання проектів покращення міста.
– Логотип, має транслювати сутність Громадського бюджету: може акцентувати увагу на тому, що кожен мешканець може реалізувати свої ідеї щодо підвищення комфорту життя в громаді за бюджетні кошти; що це демократичний процес, який для мешканців громади є можливістю впливати на рішення, що ухвалює місцева влада.
- Логотип має ідентифікуватися серед інших; має бути динамічним, нести в собі інформацію, що Громадський бюджет - це перш за все, розвиток громади.
- Логотип може містити в собі найменування «Громадський бюджет Новокаховської міської ТГ»
– У зв’язку з особливостями логотипу (невеликі розміри, символічний характер, необхідність дотримання кольорової гами, в якій виконано бренд міста «Нова Каховка – місто тисячі джерел») автору необхідно прагнути до зрозумілого, виразного, лаконічного й оригінального втілення задуму.
– Ескіз логотипу повинен розроблятися з врахуванням подальшого використання на офіційній сторінці Фейсбук та на різноманітних друкованих матеріалах, що будуть використовуватися при здійсненні різноманітних промоційних заходів.
– Опис логотипу з авторським трактуванням значення його символів – плюсик до пропозиції.
Чекаємо на ваші пропозиції. Пам’ятайте, хочете змін - створюйте їх самостійно!


КП «Агенція регіонального розвитку»


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами