Нова Каховка | 01 Березня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-02-16 » Новини

» Інформація про роботу архівного відділу Новокаховської міської ради за 2020 рік

Інформація про роботу архівного відділу Новокаховської міської ради за 2020 рік

Згідно з затвердженою Програмою розвитку архівної справи у місті Нова Каховка на 2017-2021 роки, планом роботи на 2020 рік архівним відділом проведена наступна робота.
Прийнято на зберігання та закартоновано 344 справи постійного зберігання від установ, підприємств та організацій міста та 11 справ особового походження.
Поповнено документами фонд №Р-75 Бахута Анатолій Павлович (1939-1990 рр.) – поет, фонд №Р-84 Боровик Альберт Михайлович (1940-2018 рр.) – поет.
В архіві міста зберігається 72 фонди документів НАФ, в яких міститься 15327 од. зб. управлінської документації та особового походження, 413 од.зб. фотодокументів, 200 фондів документів з особового складу, в яких міститься 17055 од. зб.
Проведено 8 перевірок стану організації діловодства та архівної справи в установах: Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Новокаховської міської ради, КЗ «Новокаховська дитяча музична школа», КЗ «Новокаховська дитяча школа мистецтв», Новокаховський приладобудівний технікум, Новокаховська міська рада, Управління Північно-Кримського каналу, ВСП «Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету», Відділ освіти Новокаховської міської ради. За результатами перевірок надано консультації щодо покращення організації діловодства та архівної справи в установах.
Підготовлено та проведено 8 засідань експертної комісії архівного відділу, на яких розглянуто 28 питань, а саме, схвалено описи справ постійного зберігання та з кадрових питань (особового складу), акти про вилучення документів для знищення 24 установ та підприємств міста, розгляд положень про експертну комісію та про архівний підрозділ установ, розгляд індивідуальних інструкцій з діловодства тощо.
Архівним відділом надана методична і практична допомога та на засіданнях експертної комісії розглянуто та схвалено описи справ 24 установ, документи яких упорядковано та сформовано у 1597 од.зб.
Надана методична і практична допомога у розробленні та вдосконаленні номенклатур справ 12 установам (1439 поз.), 3 інструкції з діловодства (за зверненнями громадян), 11 положень про архівні підрозділи та ЕК.
Проведено 2 семінари–практикуми з відповідальними за архів та діловодство установ міста з питань організації діловодства, архівної справи, проведення експертизи цінності документів та вимоги до упорядкування документів на підприємствах, в установах і організаціях.
Проведено перевірку наявності та стану 6365 справ документів з кадрових питань (особового складу) 22-х фондів, складено акти результатів перевірки наявності та стану справ.
Для зручності в роботі переміщено 4911 справ 33-х фондів документів Національного архівного фонду.
Оформлено 32 пофондових та 42 постелажних покажчики.
Підшито та відремонтовано 125 справ документів з кадрових питань (особового складу).
Проведена робота з описання 22-х документів особового походження та 26-ти фотодокументів, які відображають життєдіяльність міста за 2019 рік.
Архівним відділом систематично проводиться робота по каталогізації управлінських документів фонду Новокаховської міської ради. У 2020 році проведено каталогізацію управлінських документів фонду Новокаховської міської ради за 2007-2008 роки, опрацьовано 183 справи та виготовлено 228 карток.
Архівним відділом у 2020 році було проведено виставки документів до дня заснування міста Нова Каховка «В архівних документах – наша історія», до Дня Перемоги «Їх подвиг безсмертний, їх слава невмируща», до Дня Незалежності «У нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи!».
Підготовлено радіопередачу про роботу архівного відділу у 2019 році.
За звітний період підготовлено та надано 1424 довідки соціально-правового та тематичного характеру. Довідки соціально-правового характеру надаються безоплатно.
Відповідно до бюджетного запиту з міського бюджету у 2020 році для забезпечення збереженості архівних документів Новокаховською міською радою виділено та профінансовано кошти на оплату послуг з обслуговування та спостереження охоронної сигналізації у сумі 12 000 грн., на обслуговування та спостереження автоматичної пожежної сигналізації у сумі 6 960 грн., на страхування будівлі у сумі 3 695 грн.
За рахунок коштів міського бюджету у будівлі архівного відділу проведено оброблення вогнезахисним розчином дерев’яних конструкцій покрівлі та дерев’яних полиць стелажів в архівосховищах на суму 48 637 грн., придбано канцтовари на суму 5 000 грн., проведено технічне обслуговування вогнегасників на суму 774 грн.
За рахунок спецкоштів придбано господарські товари, комп’ютер, оплачено курс навчання та перевірки знань з питань охорони праці, правил технічної експлуатації теплових установок і мереж.
Працівники архівного відділу (начальник та головний спеціаліст) безкоштовно пройшли курс навчання та перевірки знань з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області та отримали відповідні сертифікати.
Працівниками архівного відділу проведено упорядкування документів ТОВ «АДМ Новокаховський елеватор» за 2018-2020 роки та підготовлено 52 тематичних запити на теми: надання земельних ділянок, історія установи, житлові питання. Вартість платних послуг склала 20 104,90 грн. Кошти надійшли на спецрахунок і направлені на розвиток архівної справи.
Систематичною є співпраця з офіційним сайтом Новокаховської міської ради, де було розміщено 40 інформацій.


Архівний відділ


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами