Нова Каховка | 01 Березня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2021-02-15 » Новини

» Допомога міської влади для отримання вищої освіти учасниками АТО/ООС

Допомога міської влади для отримання вищої освіти учасниками АТО/ООС

Пунктом 5 Розділу ІV Програми Реалізації соціальної політики на 2020-2022 роки передбачено надання цільової матеріальної підтримки для здобуття вищої освіти, демобілізованим учасникам бойових дій силових структур України, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, що навчаються.
Згідно Порядку про надання цільової матеріальної підтримки на здобуття першої вищої освіти, затвердженого рішенням виконавчого комітету Новокаховської міської ради від 28.01.2020р. № 40 із змінами, внесеними рішенням виконавчого комітету Новокаховської міської ради від 10.02.2020 № 58 демобілізовані УБД звертаються до управління праці та соціального захисту населення із заявою про отримання цільової матеріальної підтримки (відшкодовується 50% вартості навчання за рік) для здобуття першої вищої освіти, до якої додають:
1. довідку вищого навчального закладу освіти про вартість навчання за поточний навчальний рік;
2. довідку вищого навчального закладу освіти про фактичне проходження навчання демобілізованим УБД у вищому закладі освіти;
3. заяву про виплату пенсії або грошової допомоги від банку, де відкритий рахунок демобілізованого УБД, для зарахування коштів цільової матеріальної підтримки.
Управління приймає від демобілізованих УБД заяви про отримання цільової матеріальної підтримки для здобуття вищої освіти в період з 01 січня до 01 квітня календарного року.
Також учасники АТО/ООС мають можливість звернутися до відділу освіти та отримати допомогу, передбачену заходами Програми, затвердженої рішенням Новокаховської міської ради «Про затвердження програми розвиток людського капіталу на території Новокаховської об’єднаної територіальної громади на 2020– 2023 роки» від 13.02.2020 р. № 2602.
Міська влада зацікавлена в збільшенні кваліфікованих кадрів, які завдяки отриманим знанням будуть допомагати розвиватися місту, а учасники АТО/ООС в свою чергу за її підтримки зможуть реалізувати своє право на освіту.
За інформацією щодо отримання цільової матеріальної підтримки просимо звертатися до управління праці та соціального захисту населення за адресою вул. Історична, 18, каб. 16, або за телефонами 51665, 45460.


УПСЗН


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами