Новая Каховка | 12 Апреля 2021
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт Новокаховской городской территориальной громады

2021-01-27 » Новости

» З 01 лютого на території Новокаховської об'єднаної територіальної громади розпочинається процес впровадження Громадського бюджету

З 01 лютого на території Новокаховської об'єднаної територіальної громади розпочинається процес впровадження Громадського бюджету

КП «Агенція регіонального розвитку» повідомляє, що вже цього року, з 1 лютого на території Новокаховської міської ТГ розпочинається процес впровадження Громадського бюджету!
Наприкінці 2020 року депутати Новокаховської міської ради затвердили міську цільову програму «Громадський бюджет (бюджет участі) Новокаховської міської ТГ на 2021-2023 роки», відповідно до якої будуть проходити всі етапи.
Що таке Громадський бюджет?
Громадський бюджет – це демократичний процес, який надає можливість кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проєктів для покращення міста.
Іншими словами, той хто має ідею, пов’язану з покращенням життя в місті, подає свій проєкт, мешканці голосують за той проект, який їм найбільше до вподоби, а міська рада реалізує проекти, які набрали найбільшу кількість голосів за рахунок міського бюджету.
З яких етапів складається процес?
Весь процес складається з декількох етапів. Спочатку потрібно оформити ідею у проєкт та подати його. Після його розгляду експертною радою проєкт виноситься на голосування. Проєкт, який отримає найбільшу кількість голосів буде реалізовано у 2022 році за рахунок місцевого бюджету.
Всьому цьому передуватиме серія освітньо-інформаційних заходів, завдяки яким кожен зможе розібратися у всіх процесах громадського бюджету, для чого це потрібно, як сформувати та подати проєктну заявку, як долучити громадськість підтримати саме ваш проєкт.
Вже 9го лютого на вас чекатиме перший ознайомчий он-лайн треннінг (подробиці проведення якого будуть висвітлені додатково).
Де знайти інформацію?
Всю необхідну інформацію щодо етапів громадського бюджету можна буде отримати перейшовши на офіційний сайт https://novakakhovka.pb.org.ua або підписатися на сторінку у Фейсбуці https://www.facebook.com/gbnovakakhovka
Якщо вам не байдуже, куди йдуть кошти з міського бюджету? Програма «Громадський бюджет» створена, щоб ви обирали як змінюватиметься Нова Каховка.


КП «Агенція регіонального розвитку»Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта: programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы