Нова Каховка | 19 Січня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2021-01-13 » Новини

» Мешканці смт Козацьке щиро вдячні ТОВ СП «НІБУЛОН» за значний внесок у розвиток і благоустрій селища

Мешканці смт Козацьке щиро вдячні ТОВ СП «НІБУЛОН» за значний внесок у розвиток і благоустрій селища

Завдяки реалізації ТОВ СП “НІБУЛОН» патріотично- інвестиційного проєкту з відновлення судноплавства на річках України в смт Козацьке в 2012 році збудовано річковий перевантажувальний термінал з відвантаженням зернових та олійних культур на річковому транспорті. В результаті будівництва смт Козацьке отримало можливість залучення значних коштів у розвиток соціальної інфраструктури. Одним із напрямків – це не тільки будівництво під’їзного шляху до філії «Козацька» довжиною 3км, а і його вуличне освітлення, а саме вулиць: Мира,Чкалова, Жовтнева, Набережна та провулок Козацький. Це був початок робіт з зовнішнього освітлення у селищі та одним з головних напрямків благоустрою. Але минуло уже 8 років, і щоб підвищити якість освітлення і значно зменшити енергоспоживання виникла потреба провести модернізацію вуличного освітлення так, як більшість світильників незважаючи на великі затрати на їх обслуговування уже не працює.
Робота по заміні світильників буде виконана за технічної підтримки Козацького комунального підприємства та фахівців філії «Козацька» ТОВ СП «НІБУЛОН». На протязі року за кошти ТОВ СП «НІБУЛОН» також виконано капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Миру протяжністю 500м, вартість робіт 600 тис.грн.
В грудні 2020 року за сприяння генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН» Вадатурського Олексія Опанасовича надано спонсорську допомогу на модернізацію вуличного освітлення, а саме заміну світильників на енергоефективні світлодіодні світильники консольного типу LED потужністю 50Вт у кількості 40шт.
Жителі смт Козацьке щиро вдячні ТОВ СП «НІБУЛОН» за значний внесок у розвиток і благоустрій смт Козацьке.


Козацький старостинський округ


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами