Новая Каховка | 25 Февраля 2021
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт Новокаховской городской территориальной громады

2021-01-13 » Новости

» Мешканці смт Козацьке щиро вдячні ТОВ СП «НІБУЛОН» за значний внесок у розвиток і благоустрій селища

Мешканці смт Козацьке щиро вдячні ТОВ СП «НІБУЛОН» за значний внесок у розвиток і благоустрій селища

Завдяки реалізації ТОВ СП “НІБУЛОН» патріотично- інвестиційного проєкту з відновлення судноплавства на річках України в смт Козацьке в 2012 році збудовано річковий перевантажувальний термінал з відвантаженням зернових та олійних культур на річковому транспорті. В результаті будівництва смт Козацьке отримало можливість залучення значних коштів у розвиток соціальної інфраструктури. Одним із напрямків – це не тільки будівництво під’їзного шляху до філії «Козацька» довжиною 3км, а і його вуличне освітлення, а саме вулиць: Мира,Чкалова, Жовтнева, Набережна та провулок Козацький. Це був початок робіт з зовнішнього освітлення у селищі та одним з головних напрямків благоустрою. Але минуло уже 8 років, і щоб підвищити якість освітлення і значно зменшити енергоспоживання виникла потреба провести модернізацію вуличного освітлення так, як більшість світильників незважаючи на великі затрати на їх обслуговування уже не працює.
Робота по заміні світильників буде виконана за технічної підтримки Козацького комунального підприємства та фахівців філії «Козацька» ТОВ СП «НІБУЛОН». На протязі року за кошти ТОВ СП «НІБУЛОН» також виконано капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Миру протяжністю 500м, вартість робіт 600 тис.грн.
В грудні 2020 року за сприяння генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН» Вадатурського Олексія Опанасовича надано спонсорську допомогу на модернізацію вуличного освітлення, а саме заміну світильників на енергоефективні світлодіодні світильники консольного типу LED потужністю 50Вт у кількості 40шт.
Жителі смт Козацьке щиро вдячні ТОВ СП «НІБУЛОН» за значний внесок у розвиток і благоустрій смт Козацьке.


Козацький старостинський округ


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта: programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы