Нова Каховка | 19 Січня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2021-01-12 » Новини

» Про виробничий травматизм у 2020 році на підприємствах м.Нова Каховка та м.Таврійськ

Про виробничий травматизм у 2020 році на підприємствах м.Нова Каховка та м.Таврійськ

У 2020 році до Новокаховського відділення Фонду соціального страхування України надійшло від страхувальників, що зареєстровані у відділенні, 7 повідомлень про нещасні випадки (7 – за аналогічний період 2019 року), що сталися на виробництві, у т.ч. 3 – зі смертельним наслідком.
За результатами розслідування 4 нещасних випадків визнано такими, що пов’язані з виробництвом (у т.ч. 1 – зі смертельним наслідком), а 3 нещасних випадків – не пов’язані з виробництвом (у т.ч. 2 – випадки смерті).
Нещасні випадки, пов’язані з виробництвом, у 2020 року зареєстровані у КП «Міський водоканал», ФОП Санін П.П., АТ «Гідросталь», КП «Таврійський водоканал».
Всі нещасні випадки були розслідувані комісіями, встановлені обставини та причини.
Коротко про нещасні випадки, що пов’язані з виробництвом, у 2020 році:
1. 21.02.2020 контролер водопровідного господарства КП «Міський водоканал», при виконанні робіт з опломбування приладів обліку води у приватному будинку, ступила лівою ногою у відкритий люк підвалу та впала на підлогу, отримавши переломи ребер, лопатки та забій колінного суглобу. Причина нещасного випадку – особиста необережність потерпілої.
2. 21.09.2020 водій автотранспортних засобів фізичної особи-підприємця Саніна П.П., щоб прибрати у напівпричепі, відкрив задній борт, приставив металеву драбину та піднявся на напівпричіп (висота 1,16 метра). Після прибирання напівпричепу, спускаючись по металевій драбині, водій оступився та впав з висоти близько 1 метр на асфальтовану площадку, отримавши закритий перелом шийки лівої стегнової кістки зі зміщенням.
Причини нещасного випадку:
- порушення режиму праці та відпочинку;
- відсутність системи управління охороною праці;
- особиста необережність потерпілого.
3. 26.10.2020 працівник АТ «Гідросталь», при виконанні робіт із складання металевої конструкції, при падінні металевої балки був придавлений до підлоги та отримав смертельну травму. За фактом смерті працівника внесено відомості до єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.272 КК України.
Причини нещасного випадку:
- порушення вимог безпеки під час експлуатації обладнанн;
- невиконання посадових обовязків та вимог інструкцій з охорони праці.
4. 29.10.2020 контролер водопровідного господарства КП «Таврійський водоканал», виконуючи завдання щодо зняття показників лічильників води у абонентів, виходила з будинку, оступилась, підвернула ногу та впала, отримавши перелом правої п’яткової кістки. Причина нещасного випадку – особиста необережність потерпілої.
Аналіз причин виробничого травматизму свідчить про те, що 75 % всіх травм у 2020 році сталися внаслідок особистої необережності потерпілих. Також необхідно зауважити, що всі травми отримані внаслідок падіння потерпілого чи предметів.
За оперативними даними 2020 року в Новокаховському відділенні Фонду з початку дії карантину зареєстровано 23 випадки захворювання на COVID-19 медиків та інших працівників закладів охорони здоров’я. По закладах охорони здоров’я створені комісії із залученням страхового експерта з охорони праці відділення Фонду, які проводять розслідування гострого професійного захворювання медичних та інших працівників на COVID-19, а також роботу з профілактики і запобігання випадків інфікування під час виконання посадових обов’язків.
З метою покращення умов праці, зниження виробничого травматизму та професійної захворюваності на конкретному підприємстві, звертаємось до керівників підприємств, до всіх роботодавців, які використовують найману працю, з вимогою забезпечити функціонування на підприємстві системи управління охороною праці, якісне проведення інструктажів з охорони праці працівників.
Шановні роботодавці, керівники підприємств, дбайте про здоров’я ваших працівників, спрямовуйте свої зусилля на створення безпечних і нешкідливих умов праці на кожному робочому місці!
Шановні працівники, бережіть своє життя та здоров’я – неухильно виконуйте вимоги інструкцій з охорони праці! Пам’ятайте, що невиконання правил охорони праці призводить до досить сумних наслідків – травмування і, навіть, до загибелі.


Новокаховське відділення управління
виконавчої дирекції Фонду соціального
страхування України в Херсонській області


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами