Новая Каховка | 11 Апреля 2021
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт Новокаховской городской территориальной громады

2021-01-11 » Новости

» Робота Дніпрянського старостинського округу за грудень

Робота Дніпрянського старостинського округу за грудень

Враховуючи карантинні обмеження, послуги населенню продовжують надаватись.
Для розгляду на депутатських комісіях та схвалення на сесії Новокаховської міської ради в грудні підготовлено 7 проектів рішень з земельних питань та 1 проект рішення, що стосується інфраструктури старостинських округів. Також укладено 7 договорів щодо утримання та розвитку інфраструктури населених пунктів старостинських округів.
З метою контролю виконання батьками своїх батьківських обов’язків в грудні місяці було проведено 2 рейди спільно із фахівцями із соціальної роботи Новокаховського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відвідано 5 родин. Також було відвідано Дніпрянську ЗОШ, де з учнями старших класів відбулась профілактична бесіда на тему: «Домашнього насильства, насильства щодо жінок та дівчат в Україні». Протягом місяця було відвідано 13 родин з ознаками складних життєвих обставин та за повідомленнями, складено 3 акти. Під час відвідування даних сімей перевірялися умови, які створені для виховання та розвитку дитини. З батьками було проведено профілактичні бесіди та нагадано про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.
На території Дніпрянського старостинського округу в грудні здійснено реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання 48 осіб. Було видано 160 довідок про склад сім’ї та 20 актів, зареєстровано 14 звернень громадян, видано 17 довідок про наявність земельних ділянок.
Продовжуються роботи з ліквідації стихійних сміттєзвалищ на території Райського та Веселівського старостинських округів. Роботи виконував ФОП Хуторний Сергій.
Продовжується сприяння в укладанні договорів на вивезення твердих побутових відходів між КП «НК Екосервіс» та населенням. За поточний місяць укладено 7 угод. В черговий раз звертаємось до мешканців Дніпрянського старостинського округу щодо необхідності укладання угод про вивіз побутових відходів!
Фахівці Новокаховського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді сумісно зі спеціалістом із соціальної роботи Дніпрянського старостинського округу привітали з Новорічними святами дітей, які виховуються в сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах.
Дніпрянський старостинський округ продовжує свою роботу.


Управління комунального майна,
інфраструктури старостинських округів


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта: programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы