Новая Каховка | 11 Апреля 2021
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт Новокаховской городской территориальной громады

2021-01-06 » Новости

» Інформація про діяльність управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради за 2020 рік

Інформація про діяльність управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради за 2020 рік

На території Новокаховської міської ради протягом звітного періоду 2020 року виникло дві надзвичайні ситуації:
- одна – природного характеру державного рівня, якій згідно з Національним класифікатором надзвичайних ситуацій ДК 019-2010 та наказу Міністерства внутрішніх справ України від 06.08.2018 року №658 «Про затвердження класифікаційних ознак надзвичайних ситуацій» (ознака 27 «Захворювання людей на особливо небезпечні інфекційні хвороби») присвоєно код 20713 - надзвичайна ситуація, пов’язана з епідемічним спалахом небезпечних інфекційних хвороб;
- одна – техногенного характеру місцевого рівня, якій згідно з Національним класифікатором надзвичайних ситуацій ДК 019-2010 та наказу Міністерства внутрішніх справ України від 06.08.2018 року №658 «Про затвердження класифікаційних ознак надзвичайних ситуацій» (ознака 6 «Виникнення безпосередньої загрози життю людей небезпечними (уражальними) чинниками джерела небезпечної ситуації (аварії, події), що призвело до екстреної евакуації понад 50 осіб») присвоєно код 10213 - надзвичайна ситуація у наслідок пожежі, вибуху у будівлі або споруди житлової призначеності.
З резервного фонду бюджету Новокаховської міської об’єднаної територіальної громади на проведення відповідних заходів щодо попередження та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації було виділено 2892,378 тис.грн, в т.ч. на заходи з попередження розповсюдження коронавірусної інфекції – 576,456 тис. грн., на відновлення даху будівлі, яка зруйнована через пожежу – 2315,922 тис. грн.

За 2020 рік сталося 9 подій, внаслідок яких загинуло 38 осіб, в т.ч.:
- 2 пожежі (3 особи);
- 1 подія, пов’язана з захворювання на коронавірусну інфекцію (23 особи );
- 1 подія, пов’язана з отруєнням чадним димом (2 особи);
- 2 ДТП (4 особи);
- 1 загибель на воді (1 особа);
- 3 суїциди (3 особи).
Відповідно до Кодексу цивільного захисту України відпрацьовані та відкориговані станом на 01 січня 2020 року План основних заходів цивільного захисту Новокаховської міської ради на 2020 рік, Плани реагування на надзвичайні ситуації на території Новокаховської міської ради, План цивільного захисту Новокаховської міської ради на особливий період, План проведення евакуації населення Новокаховської міської ради у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій, карта техногенно-екологічного та природного становища.
На підставі розпорядження міського голови від 27 лютого 2020 року №82-р «Про підготовку до пропуску льодоходу, повені та паводків» та відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту Новокаховської міської ради на 2020 рік (затвердженого розпорядженням міського голови від 13 лютого 2020 року №49-р), проведено комісійну перевірку готовності до пропуску льодоходу, повені та паводків філії «Каховської ГЕС ім. П.С. Непорожнього» ПАТ «Укргідроенерго» та ВП Каховський судноплавний шлюз. Перевіркою встановлено, що зазначені підприємства готові до пропуску льодоходу, повені та паводків.
На підставі розпорядження міського голови від 19 травня 2020 року №159-р «Про підготовку до купального сезону 2020 року» проведена перевірка п’яти комунальних та відомчих пляжів, зон відпочинку, яхт-клубів, водноспортивних і прокатних човнових станцій. За результатами перевірки три об’єкти готові до роботи в літній сезон, два об’єкти не надають послуг з відпочинку людей на воді.
Згідно графіку перевірки захисних споруд цивільного захисту за 2020 рік перевірено 64 захисних споруди.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2013 р. № 443 «Про затвердження Порядку підготовки до дії за призначенням органів управління та сил цивільного захисту» розроблено та затверджено річний план-графік проведення навчань, тренувань на об’єктах господарчої діяльності міста на 2020 рік, згідно якого проведено 12 соціальних об’єктових тренувань.
Організовується та забезпечується робота міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Проведено 105 засідань комісії. На виконання рішень комісії були проведені наступні заходи:
- забезпечено проведення санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів по профілактиці грипу та гострих респіраторних вірусних інфекції та попередження розповсюдження нової коронавірусної інфекції COVID-19 через введення обмежувальних заходів на території міста;
- вжито заходів щодо попередження надзвичайних ситуацій, пов’язаних з лісовими пожежами та масовими пожежами в природних екологічних системах на території Новокаховської міської ради у пожежонебезпечний період 2020 року;
- затверджено перелік потенційно-небезпечних та хімічно-небезпечних об’єктів на території Новокаховської міської ради;
- підготовлено необхідні документи для виділення коштів з резервного фонду бюджету Новокаховської міської об’єднаної територіальної громади для проведення заходів щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної із розповсюдженням нової коронавірусної інфекції COVID-19 (для облаштування приміщень обсервації населення у випадках підозри на коронавірусну інфекцію, забезпечення дезінфекції місць масового скупчення людей на території міста);
- створено тимчасовий оперативний штаб міської комісії з питань ТЕБ та НС із запобігання занесення, поширення на території міської ради гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та ліквідації наслідків, спричинених коронавірусом;
- вжито заходи з ліквідації наслідків пожежі в житловому будинку, підготовлена документація для виділення коштів з резервного фонду бюджету Новокаховської міської об’єднаної територіальної громади для відновлення його покрівлі.
Організовується та забезпечується робота міської комісії з питань евакуації. Проведено 2 засідання комісії.
Здійснюється контроль за станом забезпечення заходів радіаційного та хімічного захисту населення та працюючого персоналу на суб’єктах господарювання.
Своєчасно готувалися і відправлялися доповіді до вищестоящих органів згідно табелю термінових донесень.
Організована та проводиться підготовка, перепідготовка керівних кадрів та фахівців, діяльність яких пов’язана із здійсненням заходів цивільного захисту.
За 2020 рік навчання у навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області та на Новокаховських міських курсах ІІІ категорії пройшло 170 осіб.
Через засоби масової інформації (сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади, радіо, газета, інформаційне табло) було розміщено 133 оголошення з навчальними, попереджувальними та інформаційними матеріалами з питань цивільного захисту та з питань діяльності управління.
За 2020 рік підготовлено:
- 105 протоколів засідань міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій;
- 2 протоколи міської комісії з питань евакуації;
- 4 накази керівника Новокаховської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту;
- 26 проектів рішень сесії міської ради;
- 4 проекти рішень виконавчого комітету міської ради;
- 47 проектів розпоряджень міського голови;
- 4 розпорядження голови постійної комісії з питань ТЕБ та НС;
- 9 розпоряджень керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 на території Новокаховської міської ради.
Проведено уточнення списків оповіщення керівного складу цивільного захисту міської ради та керівного складу суб'єктів господарювання при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій.
До системи централізованого оповіщення підключено 11 електросирен, які покривають 75% території міської ради при оповіщенні. Протягом року проводилася практична перевірка роботи сирен.
Протягом 2020 року використано запас паливно-мастильних матеріалів (582 л. бензину та 910 л. дизельного пального). Укладено договір на створення і використання резерву паливо-мастильних матеріалів для запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій (6 т. – бензину, 6 т. – дизельного пального, 100 л. – масла М-8Г, 100 л. – масла М2К). Відповідно до розпоряджень міського голови від 09 квітня 2020 року №125-р, від 09 червня 2020 року №182-р виділено 150 літрів дизельного пального ДРПЧ-17 на проведення дезінфекції місць масового скупчення людей, від 17 квітня 2020 року №134-р виділено 60 літрів дизельного пального КП «НК Екосевріс» на проведення дезінфекції, від 28 квітня 2020 року №147-р виділено 280 літрів дизельного пального КП «НК Екосевріс» на проведення дезінфекції, від 01 червня 2020 року №172-р виділено 200 літрів дизельного пального КП «Основа» для забезпечення роботи техніки по розчистці мулових майданчиків; від 17 вересня 2020 року №264-р виділено КП «НК Екосервіс» - 220 літрів дизельного пального та 100 літрів бензину А-92, КП «Міський водоканал» - 230 літрів бензину А-92 для здійснення запобіжних заходів виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної з лісовими пожежами в екосистемах на території Новокаховської ОТГ, від 23 листопада 2020 року №335-р виділено 100 літрів бензину А-92 ДРПЧ-17 на проведення дезінфекції місць масового скупчення людей, від 30 грудня 2020 року №390-р виділено 50 літрів бензину А-92 КП «НК ЖЕУ» на проведення дезінфекції місць масового скупчення людей.
Рішенням міської ради № 2585 від 24 грудня 2019 року затверджено резервний фонд у розмірі 1577,139 тис. грн.
Підготовлено та надано до Херсонської обласної державної адміністрації щорічну доповідь про мобілізаційну підготовку Новокаховської міської ради за 2019 рік та звіт про військовозобов’язаних і заброньованих працівників Новокаховської міської ради, її виконавчих органів, підприємств, установ та організацій міста, що мають мобілізаційне завдання.
Відкориговане мобілізаційний план Новокаховської міської ради на особливий період.
Відповідно до програми територіальної оборони Новокаховської територіальної громади на 2020-2022 роки, затвердженої рішенням міської ради 12 грудня 2019 року №2472, проводилось матеріально-технічне забезпечення військової частини А1736, утримання будівлі, призначеної для розміщення військовослужбовців.
Відповідно до програми економічного, соціального та культурного розвитку міста Нова Каховка на 2020 рік, затвердженої рішенням міської ради від 24 грудня 2019 року №2567, надавалась матеріально-технічна допомога військовій частині А1836.
Відповідно до розпорядження голови Херсонської обласної державної адміністрації від 26 серпня 2020 року №643 «Про проведення навчальних зборів 124-ої окремої бригади територіальної оборони 17-26 вересня 2020 року» та розпорядження міського голови від 03 вересня 2020 року №247-р «Про підготовку до проведення навчальних зборів 124-ої окремої бригади територіальної оборони» проведено матеріальне забезпечення військовозобов’язаних, які задіяні на тренування.
Протягом звітного періоду виділено кошти та профінансовано заходи з оборонної роботи на загальну суму – 1630,170 тис.грн., в т.ч.:
- 990,023 тис. грн. – матеріально-технічне забезпечення військової частини А1736;
- 39,000 тис. грн. – матеріально-технічне забезпечення військової частини А1836;
- 200,244 тис.грн. - матеріально-технічне забезпечення військової частини А7362.
- 439,902 тис.грн. – утримання нежитлової будівлі, призначеної для розміщення військовослужбовців Збройних Сил України.
Створена комісія з питань перевірки ведення військового обліку на підприємствах, в установах та організаціях.
Проведено щорічну оцінку виконання посадовими особами місцевого самоврядування своїх обов’язків за 2019 рік.
В управлінні організовано цілодобове чергування, яке здійснюють чотири відповідальних чергових. Відповідальні чергові постійно проводять моніторинг надзвичайних ситуацій, аварій, що виникли на території міста зі своєчасним доведенням інформації до керівного складу, що дає змогу оперативне реагувати на події та швидко ліквідувати їх наслідки. Відповідальні чергові знаходяться в постійній готовності до оповіщення керівного складу цивільного захисту та населення до відповідних дій при виникненні надзвичайних ситуацій.
Протягом 2020 року перевищення радіоактивного фону на території міської ради не зареєстровано. Проведення замірів радіоактивного фону навколишнього середовища проводяться приладами ФОН, з відповідною реєстрацією у журналі.
Основними пріоритетними завданнями на управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення на 2021 рік є:
- організація заходів з ліквідації надзвичайної ситуації, спричиненої розповсюдженням коронавірусної інфекції COVID-19;
- модернізація системи централізованого оповіщення населення Новокаховської міської ради;
- здійснення постійного моніторингу обстановки на території Новокаховської міської ради з метою своєчасного виявлення загрози або виникнення надзвичайних ситуацій, оперативне інформування про них керівництва міста та здійснення оповіщення населення;
- організація навчання керівного складу суб'єктів господарювання, служб та формувань цивільного захисту, та осіб, діяльність яких пов’язана з реалізацією функцій цивільного захисту на Новокаховських міських курсах ІІІ категорії та у навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області, навчання непрацюючого населення шляхом розміщення у засобах масової інформації матеріалів навчального, попереджувального та інформативного характеру;
- надання допомоги в організації та проведенні у суб’єктах господарювання спеціальних об’єктових навчань (тренувань);
- ведення обліку захисних споруд цивільного захисту;
- організація роботи евакуаційних органів міста, міської комісії з питань евакуації, відпрацювання та коригування плануючих документів з питань евакуації;
- організація та забезпечення роботи міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій;
- забезпечення заходів відповідно до Програми територіальної оборони території Новокаховської міської ради на 2020-2022 роки;
- ведення військового обліку та бронювання військовозобов’язаних працівників Новокаховської міської ради, її виконавчого комітету та управління.


Управління з питань
надзвичайних ситуацій та цивільного
захисту населення міської ради


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта: programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы