Нова Каховка | 19 Січня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2021-01-05 » Новини

» Міський голова Нової Каховки провів першу апаратну нараду в цьому році

Міський голова Нової Каховки провів першу апаратну нараду в цьому році

Вчора, 4 січня, під керівництвом міського голови Володимира Коваленка відбулась чергова апаратна нарада з заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів міськвиконкому та міської ради, директорами комунальних підприємств.

Перед початком наради міський голова представив свого нового радника з питань розвитку фізичної культури і спорту Миколу Присяжного.

Також  Володимир Коваленко повідомив про призначення нового начальника Новокаховського міського відділу Національної поліції України полковника поліції Вадима Михайловича Парфентьєва, який до цього очолював Каховський міський відділ поліції.

На нараді міський голова стисло підвів підсумки роботи комунальних служб на Новорічні свята, подякував за оперативні дії при виникненні позаштатних ситуацій з вини «перегулявши» громадян.

Також Володимир Коваленко довів присутнім результати першого візиту до міста нового голови Херсонської обласної ради Олександра Самойленка та заступника голови Геннадія Лагути, під час якого обговорювались питання подальшого просування проекту будівництва Центру олімпійських видів спорту «Н2О Нова Каховка», підвищення ролі міста Нова Каховка, як центру Херсонської області та Каховського району.

Показником уваги нового керівництва області до міста стала домовленість про загальнообласне відзначення Масниці у Новій Каховці за участі делегацій всіх п’яти районів Херсонщини.

Відповідне доручення на підготовку цього свята отримала начальник відділу культури і туризму Наталія Зарудна.

Міський голова звернув увагу присутніх на нараді на пошук шляхів порозуміння з новим складом депутатського корпусу, більш якісну підготовку проектів рішень міської ради та виконавчого комітету, безумовне виконання у встановлені строки планових призначень міського бюджету та використання субвенцій з державного та обласного бюджетів, що надходять до міста.

Матеріали сайту «Online Нова Каховка»


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами