Нова Каховка | 19 Січня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2021-01-04 » Новини

» Робота інспекції у справах захисту прав споживачів у 2020 році

Робота інспекції у справах захисту прав споживачів у 2020 році

Вітаємо з 2021 роком! Нехай 2021 рік буде таким же яскравим, як спалахи новорічних феєрверків, таким же гарним, як прикрашена новорічна ялинка, таким же веселим, як сам Новий рік! Хай буде більше позитивних емоцій, радісних ситуацій, приємних сюрпризів, грошових надходжень. Нехай настрій буде на висоті, душа співає від радості, а серце завжди гріє любов!
Позитивна тенденція минулого року в роботі інспекції у справах захисту прав споживачів – зменшення кількості скарг споживачів на дії чи бездіяльність підприємців на 34%. Інспекція радикально втручалась в перебіг кожної конфліктної ситуації.
Так за 2020 рік особисто до інспекції звернулось 146 споживачів, 69 споживача отримали консультацію за телефоном з різних питань:
- продаж товарів без супровідних документів та повної інформації;
- порушення права споживача на гарантійне обслуговування;
- порушення права споживача на повернення або обмін товару;
- реалізація продукції термін придатності яких минув;
- щодо надання послуг.
Розглянуто 215 скарг на суму близька 600 тис. грн., задоволено 152 скарги, по яким споживачам повернуто понад 270 тис. грн. за неякісну побутову техніку, взуття, предмети побуту та продукти харчування, робота по іншим скаргам продовжується.
Вирішувати питання по задоволенню претензій споживачів інспекції у справах захисту прав споживачів доводиться шляхом листування та бесід з роз’ясненнями норм законодавства.
Протягом 2020 року зусиллями інспекції у справах ЗПС виявлено такі порушення, як нетактовна поведінка продавців відповідно до споживача, недотримання термінів гарантійного обслуговування, неналежне виконання послуг, неналежне оформлення куточків споживача, тощо.
Плануючи на 2021 рік роботу інспекції, чітко знаємо чим займатимемось, адже наші справи спрямовані на захист ваших прав та інтересів, шановні споживачі.
Залишайте позаду негативні події, вчинки, радійте досягненням, складайте плани на майбутнє і все буде гаразд.


Інспекція у справах
захисту прав споживачів


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами