Нова Каховка | 10 Квітня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2020-11-23 » Новини

» Міський голова Володимир Коваленко провів щотижневу робочу нараду

Міський голова Володимир Коваленко провів щотижневу робочу нараду

23 листопада міський голова Володимир Коваленко провів робочу нараду з керівниками комунальних підприємств, начальниками управлінь та відділів міської ради та виконавчого комітету.
На початку наради міський голова представив нових заступників та секретаря міської ради.
Рішеннями Новокаховської міської ради секретарем Новокаховської міської ради обрано ВАСИЛЬЄВА Дмитра В’ячеславовича, першим заступником міського голови призначено ТАРАБАКУ Олега Анатолійовича, заступниками міського голови - ЧУРСИНОВА Леоніда Григоровича, ХОМЕНКА Сергія Вікторовича та АРНАУТА Володимира Вікторовича, керуючим справами виконавчого комітету - КУБАТКА Віталія Геннадійовича. Володимир Коваленко побажав новим заступникам професійних досягнень та наснаги у роботі.
Продовжив нараду міський голова питаннями щодо ситуації з захворюванням на COVID-19 у місті. Перед присутніми виступив головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Центральна міська лікарня міста Нова Каховка» Ігор Гайдаманчук. Наразі у відділеннях ЦМЛ знаходиться 79 хворих на пневмонію, з них 49 в терапевтичному відділенні та 30 у відділенні хірургії №2, 24 хворих на COVID-19, хворі забезпечені киснем. За словами Генерального директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка» Олени Ходорковської в місті хворіє 247 осіб (серед них 16 медиків), 112 осіб знаходяться на самоізоляції. Олена Ходорковська поінформувала також про забезпеченість медичних працівників Центру засобами індивідуального захисту та наголосила на необхідності виділення додаткових коштів для закупівлі засобів індивідуального захисту, оскільки потреба у них зростає.
Володимир Коваленко наголосив на необхідності створення робочої групи з питань дотримання протиепідемічних карантинних заходів із залученням фахівців різних служб.
Міський голова дав доручення тримати на контролі питання забезпечення індивідуальними засобами захисту медичного персоналу та в разі необхідності підготувати резервні приміщення для хворих. Начальник відділу освіти Лілія Микитенко поінформувала присутніх про температурний режим та роботу закладів загальної середньої освіти. Станом на 23.11.2020 року в дитячих садках відсутні 962 дітей, в закладах загальної освіти – 1832. Добра новина – хворіє менше вчителів.
На закінчення наради міський голова дав протокольні доручення: прибирання вулиць міста від опалого листя, завезення піску для посипання доріг, проведення робіт зі встановлення освітлення по вул. Заводській та Промисловій, асфальтування доріг, вирішення соціально-побутових питань, пов’язаних з перебуванням бійців 57-ої ОМПБ, контролю щодо наявності у достатній кількості засобів індивідуального захисту для медичних працівників, здійснення моніторингу стану із захворюваннями в дитячих садках та закладах загальної освіти, підготовки та проведення заходів у зв'язку з Днем пам'яті жертв голодоморів.


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами