Нова Каховка | 12 Травня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2020-11-20 » Новини

» До уваги суб’єктів господарювання!

До уваги суб’єктів господарювання!

Міська влада нагадує господарюючим суб’єктам та звертається до всіх власників та орендарів об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг, що з 16 липня 2019 року набув чинності Закон України від 25 квітня 2019 року №2704-VIII «Про забезпечення функціонування української мови як державної» (далі - Закон №2704-VIII), яким регулюється питання функціонування і застосування української мови як державної у сферах суспільного життя, визначених Законом, на всій території України. Згідно зі ст.1 Закону України від 25 квітня 2019 року №2704-VIII «Про забезпечення функціонування української мови як державної» українська мова - єдина державна (офіційна) мова в Україні. Тобто на вимоги Закону №2704-VIII потрібно зважати та дотримуватись цих вимог не тільки державним органам влади, але й суб’єктам господарювання усіх форм власності.
Також нагадуємо керівникам всіх підприємств сфери побутових послуг та торгівлі, що згідно з п.8 Правил побутового обслуговування населення постанова Кабінету Міністрів України від 16 травня 1994 року №313 «На фасаді приміщення виконавця повинно бути зазначено державною мовою його назву, найменування власника або уповноваженого ним органу, режим роботи» та згідно з п.12 Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів постанова Кабінету Міністрів України від 15 червня 2006 року №833 «На фасаді торговельного об’єкта розміщується вивіска із зазначенням найменування суб’єкта господарювання. Біля входу до торговельного об’єкта на видному місці розміщується інформація про режим роботи». Всі цінники оформлюються українською мовою. Обслуговуючий персонал повинен спілкуватися із відвідувачами державною мовою.
Тому просимо привести роботу своїх закладів відповідно до вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».


Відділ економічного розвитку та торгівлі
виконавчого комітету Новокаховської міської ради


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами