Нова Каховка | 12 Травня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2020-11-20 » Новини

» Центр первинної медико-санітарної допомоги Нової Каховки поліпшує умови праці медперсоналу

Центр первинної медико-санітарної допомоги Нової Каховки поліпшує умови праці медперсоналу

КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка”, що на Херсонщині, попри епідемію COVID-19 впевнено впроваджує медреформу, яка істотно змінила принципи фінансування первинної ланки надання медичної допомоги.

Як повідомила генеральний директор КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка” Олена Ходорковська, після підписання офіційних договорів з Національною службою здоров’я України (НСЗУ) виділені кошти стали більш ефективно використовуватися. З’явилась можливість їх направляти не тільки на заробітну плату, а й на зміцнення матеріально-технічної бази закладу.

Раніше в ЗМІ повідомлялось про проведені в Центрі ремонти в значній частині спеціалізованих кабінетів, закупку нових меблів та обладнання для лабораторії, придбання та установку нових сенсорних антивірусних кіосків. Все це в кінцевому результаті дає можливість розширити спектр послуг та поліпшує умови прийому пацієнтів.

Окрім цього медпрацівники закладу щодня мають контакти з відвідувачами, а медичні процедури вимагають контакту з токсичними чи просто небезпечними речовинами. Все це наближає медпрацівників до різного роду інфекцій, можливих уражень. Тому важливо забезпечити медперсонал спецодягом, який має захистити від таких негативних факторів.

Керівництво КНП “ЦПМСД” і тут виявилось на висоті. Кореспондент, що відвідав заклад, був приємно вражений новим однотипним спецодягом, в який одягли весь абсолютно медперсонал первинки. Тепер кожен, від лікаря до санітарки, має свою медичну форму і медичне взуття.

Як відомо, переважна більшість медичних працівників – це жінки. А для них зовнішній вигляд має неабияке значення. Отже, реформа іде в правильному напрямку і це не може не радувати…

Матеріали сайту «Online Нова Каховка»


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами