Нова Каховка | 26 Листопада 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2020-11-13 » Новини

» Про роботу комісії з питань захисту прав дитини

Про роботу комісії з питань захисту прав дитини

12 листопада 2020 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням виконуючого заступника міського голови Володимира Миколайовича Сироватки. У присутності членів комісії було розглянуто 41 питання порядку денного, з них:
1) про захист житлових та майнових прав дітей - 11 ;
2) про встановлення статусу дітям – 6;
3) про призначення опіки над статусною дитиною -1;
4) спори щодо участі у вихованні дитини – 2;
5) про доцільність позбавлення батьківських прав - 2;
6) про затвердження та перегляд індивідуальних планів дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей – 17;
7) інше - 2.

Питання встановлення порядку участі батька у вихованні та спілкуванні з малолітньою дитинною після розлучення подружжя завжди вирізняється своєю напруженістю. Членами комісії пропонуються батькам компромісні варіанти вирішення питання, але найчастіше, діючи під впливом емоцій, батьки дитини – колишнє подружжя, - продовжують з’ясовувати особисті стосунки, налаштовують дитину один проти одного, забороняють бачитися з тим із батьків, хто проживає окремо. Така поведінка батьків наносить непоправну шкоду психічному здоров’ю малолітніх. Рішення комісією приймаються виключно в інтересах дитини. Батькам рекомендовано не чинити перешкод у побаченнях із дитиною тому з батьків, хто проживає окремо.
Розглядалися питання доцільності позбавлення батьківських прав. Щодо одного з питань, ознайомившись з матеріалами справи, вислухавши пояснення матері, батька та врахувавши думку дитини, вирішено підготувати відповідний висновок до суду. Інше питання щодо доцільності позбавлення батьківських прав перенесено для розгляду на наступне засідання комісії для ретельного вивчення справи по суті.
Членами комісії вкотре було наголошено на тому, що, відповідно до вимог Сімейного кодексу України, мати, батько мають рівні права та обов’язки щодо дитини. Розірвання шлюбу між батьками, проживання їх окремо від дитини не впливає на обсяг їхніх прав і не звільняє від виконання обов’язків щодо дитини; на кожного з батьків покладається однакова відповідальність за виховання, навчання, розвиток дитини, а також її утримання.
На засіданні комісії також були розглянуті заяви про надання дозволів батькам на вчинення правочинів стосовно житла, право користування яким мають діти.
За результатами засідання комісією прийняті виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.


Служба у справах дітейНавігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами