Нова Каховка | 12 Травня 2021
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської міської територіальної громади

2020-10-28 » Новини

» Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Відповідно до статей 19 та 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» виконавчий комітет Новокаховської міської ради повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації: «Детальний план території міста для оформлення земельної ділянки державної власності орієнтовною площею 5,0000 га, яка розташована на території міста Нова Каховка, для промислової розробки III Новокаховського родовища піску (3 км на південний захід від центру міста). Код документації 01420- ДПТ.

Техніко-економічні показники:
- загальна площа земельної ділянки - 5,0 га;
- площа забудови – 0,0144 га;
- площа покриття – 0,3560 га;
- площа озеленення – 0,2490 га;
- площа території видобутку піску – 4,3806 га,
графічні матеріали додаються.

Замовник містобудівної документації: виконавчий комітет Новокаховської міської ради. Розробник містобудівної документації: Товариство з обмеженою відповідальністю «Укргенплан».
Підставою для розробки детального плану є рішення Новокаховської міської ради від 18.06.2020 р. №2975 «Про надання дозволу на розробку детального плану території для оформлення земельної ділянки ТОВ “ВПП «ВІЗИР».

Ознайомитися з графічними матеріалами містобудівної документації можна на офіційному сайті міста Нова Каховка, з проектом містобудівної документації, в т.ч. пояснювальною запискою та розділом «Охорона навколишнього природного середовища», який є складовою частиною проекту містобудівної документації можна в приміщенні виконавчого комітету Новокаховської міської ради за адресою: м.Нова Каховка, просп.Дніпровський,23, каб.№101 або №115.

Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються з 27.10.2020 року по 27.11.2020 року в кабінеті №115 міськвиконкому за адресою: м.Нова Каховка, просп.Дніпровський,23 або за електронною адресою arhitekt.novakahovka@ukr.net Контактна особа від Замовника: Боровинський М.В., тел. 4-26-17.
Строк завершення розгляду пропозицій – 27.11.2020 р.

Громадські слухання щодо розроблення зазначеної містобудівної документації відбудуться 19 листопада 2020 року о 14-00 годині в малій залі засідань виконавчого комітету міської ради (каб.118).

Затвердження даного документу планується на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради після проведення громадських слухань.».

Графічні матеріали:

  1. Загальні дані
  2. Схема розташування земельної ділянки у планувальній структурі населеного пункту.
  3. План існуючого використання території. Опорний план. Схема існуючих обмежень.
  4. Проектний план. Схема планувальних обмежень
  5. План червоних ліній
  6. Схема організації руху транспорту та пішоходів
  7. Схема інженерної підготовки території та вертикального планування. Схема інженерних мереж, споруд і використання підземного простору.

Управління містобудування та архітектури


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2021 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2021 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами