Нова Каховка | 31 Жовтня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2020-10-16 » Новини

» У селищі Веселе завершили капітальний ремонт покрівлі будинку культури

У селищі Веселе завершили капітальний ремонт покрівлі будинку культури

Сьогодні, 16 жовтня, у селищі Веселе Новокаховської міської об’єднаної громади урочисто перерізали символічну стрічку біля будинку культури.

Про це повідомила керівник відділу культури і туризму Новокаховської громади Наталія Зарудна.

Більше 15 років протікання плаского даху будинку культури з м’якою покрівлею було непідйомною проблемою для бюджету сільської ради. Бериславський район, до складу якого входило Веселе, теж нічим допомогти не міг. Так рік від року слідом за дахом виходили з ладу електромережі, відсиріли стіни, вся будівля почала руйнуватись.

З приєднанням восени минулого року до Нової Каховки у Веселівського клубу з’явилась перспектива оновлення. Навесні цього року був виготовлений проект заміни на будинку культури плаского даху на шатровий. На початку літа підрядник, яким виступав ФОП Руслан Дрегваль, приступив до ремонту і впродовж чотирьох місяців виконав весь обсяг запланованих робіт.

І ось сьогодні, 16 жовтня, відбулось урочисте відкриття об’єкту капітального ремонту – шатрової покрівлі Веселівського будинку культури. Весь комплекс робіт вартував бюджету Новокаховської громади більше 1,6 млн. грн.

На входини в.о. старости Веселівського старостату Людмила Аннас запросила міського голову Нової Каховки Володимира Коваленка, депутата Новокаховської міської ради Сергія Хоменка, начальника відділу культури і туризму Наталію Зарудну, виконавця робіт Руслана Дрегваля. Завітав до сусідів і в.о. старости Козацького старостату Андрій Чирко.

Вони щиро привітали працівників будинку культури і мешканців Веселого із закінченням першого етапу робіт на цьому об’єкті. В свою чергу Людмила Аннас привітала міського голову Володимира Коваленка з днем народження і повідомила, що ремонтники на початку робіт взяли на себе обов’язок саме до цього дня закінчити ремонт. Вони з цим справились, за що їм величезна подяка.

Після урочистого перерізання символічної стрічки працівники будинку культури привітали поважних гостей веселою піснею.

На цьому ремонтно-відновлювальні роботи у будинку культури Веселого не закінчені. Попереду ремонт внутрішніх електричних мереж, приміщень, глядацької зали.

Матеріали сайту «Online Нова Каховка»


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами