Нова Каховка | 31 Жовтня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2020-10-15 » Новини

» День захисника України в Маслівській школі

День захисника України в Маслівській школі

З метою формування і розвитку мотивації, спрямованої на підготовку до захисту держави і служби у Збройних Силах України, виховання української молоді в дусі військових традицій українського народу, формування патріотично зрілої особистості, розширення та поглиблення національно-громадянських, військово-патріотичних уявлень і знань, напередодні Дня Святої Покрови, Дня українського козацтва та Дня захисника України в Маслівській школі (директор Оксана Ковш) на високому організаційному рівні проведено заходи національно-патріотичного виховання.
Зранку були проведені тематичні інформаційні хвилинки та ранкові кола, на яких класні керівники формували в учнів розуміння понять: «єдність», «цілісність», «незалежність», «герой», «патріот», «захисник», почуття щирої поваги і вдячності до захисників Вітчизни. Шкільний бібліотекар Оксана Мосьпан оформила книжкову виставку «Козацькому роду нема переводу».
Визначною подією дня стало загальношкільне музично-спортивне свято, яке пройшло під гаслом «Сила нескорених». Розпочалося свято з вітальної промови педагога-організатора Наталії Зайченко, представлення класними колективами своїх козацьких куренів та емблем. Вчитель фізичної культури Олександр Яцюк разом з юними козаками дали клятву про вірність козацьким традиціям та провели веселі козацькі змагання між трьома збірними командами-братствами: імені Хмельницького, Кошового та Сагайдачного. Учасники свята показали свою спритність, витривалість, уміння долати перешкоди та гострий розум. Всі учасники заходу отримали задоволення та гарний настрій.
Проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію свєї країни, адже нашим сучасникам потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, потрібно навчитися пишатися тим, що ми – українці.


Адміністрація школи

Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами