Нова Каховка | 31 Жовтня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2020-10-13 » Новини

» Воїни 57 бригади залишаються складовою частиною громади Нової Каховки навіть тоді, коли вони знаходяться на фронті – Олександр Лук’яненко

Воїни 57 бригади залишаються складовою частиною громади Нової Каховки навіть тоді, коли вони знаходяться на фронті – Олександр Лук’яненко

Вчора, 12 жовтня у Новій Каховці відбулись загальноміські урочистості присвячені Дню Захисника України, Українського козацтва та Святої Покрови Пресвятої Богородиці.

У глядацькій залі міського Палацу культури з дотриманням санітарних норм зібрались представники громадських організацій ветеранів військової служби, воїнів-афганців, учасників АТО/ООС, 57 окремої мотопіхотної бригади та зенітно-ракетного дивізіону бригади ВПС.

До зібравшихся зі словами привітання звернувся секретар Новокаховської міської ради Олександр Лук’яненко.

Він висловив позицію багатьох новокаховчан, що воїни 57 бригади залишаються складовою частиною нашої громади навіть тоді, коли вони знаходяться на фронті.

Секретар міськради побажав всім військовим, тим, хто у відставці та в запасі, хто знаходиться на дійсній службі бути вірними Україні, бути завжди готовими до захисту її народу, свободи і незалежності.

Від імені Президента України Олександр Лук’яненко разом з військовим комісаром Новокаховського міського військового комісаріату  підполковником  Дмитром Самойловим вручили батькам загиблого воїна 57 бригади Євгена Черниха Орден «ЗА МУЖНІСТЬ» ІІІ ступеня (посмертно).

Нагороду прийняли  батько героя Черних Сергій Євгенович та його мати Черних Ірина Олександрівна…

З нагоди свят цінними подарунками від міського голови, іменними годинниками за сприянням Благодійного фонду «Нова Каховка» нагороджено військовослужбовців 57 бригади:

- підполковника Ігоря Єфіменко,
- старшого лейтенанта Євгена Босого,
- старшого лейтенанта Владіслава Глібова.

Воєнком міста підполковник Дмитро Самойлов за самовідданість і стійкість виявлені під час проходження військової служби, самовіддане служіння українському народу та  вірність військовій присязі вручив Грамоту Міністра оборони молодшому сержанту резерву Андрію Хланю.

Командир 57-ї окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка підполковник Анатолій Мішанчук поздоровив зібравшихся з Днем Захисника України та побажав успіхів у службі та особистого щастя.

Наказом командира бригади заохочено 20 військовослужбовців бригади.

Голова громадської організації учасників бойових дій та ветеранів антитерористичної операції та операції об’єднаних сил «Біла стріла» Дмитро Марков та його заступник Віталій Ковальов також поздоровили зібравшихся зі святами українського воїнства та вручили пам’ятні відзнаки від громадської організації жінкам військовослужбовцям 57-ї  ОМБр.

У святковому концерті взяли участь чоловічій народний хор, дует батька та сина Чабанів, вокальний ансамбль «Чисті ключі» міського Палацу культури, Народний чоловічий вокальний ансамбль «Козацька воля» Козацького Будинку культури.

Матеріали сайту «Online Нова Каховка»


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами