Новая Каховка | 26 Ноября 2020
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт Новокаховской объединенной территориальной громады

2020-10-13 » Новости

» Воїни 57 бригади залишаються складовою частиною громади Нової Каховки навіть тоді, коли вони знаходяться на фронті – Олександр Лук’яненко

Воїни 57 бригади залишаються складовою частиною громади Нової Каховки навіть тоді, коли вони знаходяться на фронті – Олександр Лук’яненко

Вчора, 12 жовтня у Новій Каховці відбулись загальноміські урочистості присвячені Дню Захисника України, Українського козацтва та Святої Покрови Пресвятої Богородиці.

У глядацькій залі міського Палацу культури з дотриманням санітарних норм зібрались представники громадських організацій ветеранів військової служби, воїнів-афганців, учасників АТО/ООС, 57 окремої мотопіхотної бригади та зенітно-ракетного дивізіону бригади ВПС.

До зібравшихся зі словами привітання звернувся секретар Новокаховської міської ради Олександр Лук’яненко.

Він висловив позицію багатьох новокаховчан, що воїни 57 бригади залишаються складовою частиною нашої громади навіть тоді, коли вони знаходяться на фронті.

Секретар міськради побажав всім військовим, тим, хто у відставці та в запасі, хто знаходиться на дійсній службі бути вірними Україні, бути завжди готовими до захисту її народу, свободи і незалежності.

Від імені Президента України Олександр Лук’яненко разом з військовим комісаром Новокаховського міського військового комісаріату  підполковником  Дмитром Самойловим вручили батькам загиблого воїна 57 бригади Євгена Черниха Орден «ЗА МУЖНІСТЬ» ІІІ ступеня (посмертно).

Нагороду прийняли  батько героя Черних Сергій Євгенович та його мати Черних Ірина Олександрівна…

З нагоди свят цінними подарунками від міського голови, іменними годинниками за сприянням Благодійного фонду «Нова Каховка» нагороджено військовослужбовців 57 бригади:

- підполковника Ігоря Єфіменко,
- старшого лейтенанта Євгена Босого,
- старшого лейтенанта Владіслава Глібова.

Воєнком міста підполковник Дмитро Самойлов за самовідданість і стійкість виявлені під час проходження військової служби, самовіддане служіння українському народу та  вірність військовій присязі вручив Грамоту Міністра оборони молодшому сержанту резерву Андрію Хланю.

Командир 57-ї окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка підполковник Анатолій Мішанчук поздоровив зібравшихся з Днем Захисника України та побажав успіхів у службі та особистого щастя.

Наказом командира бригади заохочено 20 військовослужбовців бригади.

Голова громадської організації учасників бойових дій та ветеранів антитерористичної операції та операції об’єднаних сил «Біла стріла» Дмитро Марков та його заступник Віталій Ковальов також поздоровили зібравшихся зі святами українського воїнства та вручили пам’ятні відзнаки від громадської організації жінкам військовослужбовцям 57-ї  ОМБр.

У святковому концерті взяли участь чоловічій народний хор, дует батька та сина Чабанів, вокальний ансамбль «Чисті ключі» міського Палацу культури, Народний чоловічий вокальний ансамбль «Козацька воля» Козацького Будинку культури.

Матеріали сайту «Online Нова Каховка»


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта: programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы