Нова Каховка | 31 Жовтня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2020-10-09 » Новини

» Новокаховські ветерани АТО/ООС вшанували пам’ять загиблого у Іловайську побратима

Новокаховські ветерани АТО/ООС вшанували пам’ять загиблого у Іловайську побратима

Напередодні Дня захисника України у Новій Каховці члени міської організації учасників бойових дій та ветеранів АТО «Біла стріла» разом зі студентами професійно-технічного училища №14 вшанували пам’ять загиблого під Іловайськом випускника училища Романа Атамчука.

8 жовтня у заході взяли участь голова організації ветеранів Дмитро Марков, члени президії Вадим Ковальов, Леонід Кондрацький, Михайло Нечеса, Віталій Новосад та керівник військово-патріотичного клубу «Каховка» Анатолій Обелець.

У Музеї історичної правди, який функціонує у ПТУ-14, вони зустрілися з колективом закладу під керівництвом Ігоря Сердюка і спільною командою однодумців, аби вшанувати пам’ять загиблого в АТО  випускника училища Романа Атамчука.

Роман був серед тих, хто загинув, виходячи з Іловайського котла. Романа Атаманчука посмертно нагороджено пам’ятною медаллю «За вірність українському народу» та відзнакою Начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України «Учасник бойових дій», які рідні передали до експозиції музею історичної правди.

Під час зустрічі, на якій були присутні також представники від першокурсників, всі мали змогу ще раз згадати про страшні події на сході країни та подвиги воїнів АТО.

Присутні ветерани АТО ще раз наголосили, що нинішня молодь – майбутнє України. Яким воно буде, залежить від них. Війна ще не закінчилася, але ветерани готові підтримувати молодь у всіх її починаннях, сповнених  духом патріотизму та любові до України, готовності стати на захист рідної землі. З цією метою колишні військові  беруть участь безпосередньо у роботі молодіжних організацій.

Окрему подяку ветерани висловили директору ПТУ-14 Ігорю Сердюку за плідну співпрацю та вагомі результати роботи.

Цей захід перший з низки тих, що будуть проведені у Новій Каховці до Дня захисника України, у яких активну участь візьмуть ветерани АТО.

Матеріали сайту «Online Нова Каховка»


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами