Нова Каховка | 31 Жовтня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2020-10-09 » Новини

» У Новій Каховці вирішили виділити додатково 1,3 млн грн на ремонт згорілого даху багатоповерхівки

У Новій Каховці вирішили виділити додатково 1,3 млн грн на ремонт згорілого даху багатоповерхівки

7 жовтня, у Новій Каховці відбулось засідання міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому розглянули звернення голови ОСББ будинку по вулиці Миколи Букіна, 20 про надання допомоги на відновлення покрівлі будинку, яка згоріла у пожежі 5 липня.

Голова комісії, заступник міського голови Олег Тарабака повідомив, що до міського голови Володимира Коваленка надійшла відповідь з Кабінету Міністрів України щодо законодавчої неможливості виділення коштів на ремонт покрівлі цього будинку.

Також він повідомив, що губернатор Херсонщини Юрій Гусєв вживає заходів щодо виділення частини коштів на ліквідацію наслідків цієї пожежі з обласного бюджету. Але головний тягар фінансування тепер ляже на плечі міського бюджету.

Члени комісії одноголосно підтримали пропозицію щодо виділення додаткових коштів на проведення відновлювальних робіт у сумі 1 млн. 353 тис. 244 грн.

Після голосування до голови ОСББ Лілії Васюхнової звернувся начальник міського управління з НС та ЦЗН Олександр Бараніченко. Він попросив голову проводити більш активну роботу з мешканцями будинку щодо роз’яснення ролі міської влади у ліквідації наслідків пожежі.

Це звернення викликано тим, що від мешканців будинку надійшло біля 10 звернень на гарячу лінію Кабміну, в яких звинувачують міську владу у невжитті заходів з надання допомоги постраждалим.

Нагадаємо, що після пожежі, яка знищила дах над будинком по вулиці Миколи Букіна, 20 саме міський голова Володимир Коваленко одразу заявив, що погорільці не залишаться без допомоги міста. В найкоротші терміни було виготовлено проект і кошторис відновлення даху, який оплатив благодійний фонд Ігоря Колихаєва. Новокаховська міська рада виділили 1 млн. грн. з міського бюджету для початку робіт по відновленню даху. Виконком визначив та уклав угоду з підрядником, який здійснює ремонтні роботи.

Уже пройдено перший етап щодо виділення додаткових коштів. Тепер рішення міської комісії з ТЕБ і НС повинні затвердити міськвиконком і сесія міської ради. Тільки після цього кошти на продовження робіт зможе отримати підрядник.

Матеріали сайту «Online Нова Каховка»


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами