Новая Каховка | 26 Ноября 2020
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт Новокаховской объединенной территориальной громады

2020-10-08 » Новости

» Перелік установ по психологічній реабілітації для постраждалих учасників Революції Гідності, учасників АТО та ООС

Перелік установ по психологічній реабілітації для постраждалих учасників Революції Гідності, учасників АТО та ООС

Управлінням праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради включено до переліку 6 реабілітаційних установ, які можуть надавати послуги з психологічної реабілітація для постраждалих учасників Революції Гідності, учасників АТО та ООС, а саме:
1) ДП «Клінічний санаторій ім. Горького» ПрАТ «Укрпрофоздоровниця», який розташований за адресою: Одеська обл., м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 165
2) ДП «Клінічний санаторій «Курорт Березовські мінеральні води» ПрАТ «Укрпрофоздоровниця», який розташований за адресою: Харківська обл., Дергачівський р-н., с. Березівське;
2) ТОВ «Золота Нива», який розташований за адресою: Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, смт. Сергіївка, вул. Чорноморська, 16;
3) ТОВ «Комплекс оздоровлення та відпочинку «Ірбіс», який розташований за адресою: Херсонська обл., м. Скадовськ, вул. Поповича, 1;
4) ДП «Південь-Курорт-Сервіс» на базі санаторію «Орізонт», який розташований за адресою: Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, смт. Сергіївка, вул. Гагаріна, 1-а.
З умовами проживання та харчування, переліком послуг з психологічної реабілітації вищевказаної реабілітаційної установи можна ознайомитись безпосередньо в управлінні.
Нагадуємо, для отримання реабілітаційних послуг потрібно звернутися до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування) та подати учаснику АТО, особі, яка здійснювала заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях наступні документи:
1) заяву, складену в довільній формі;
2) копію посвідчення учасника бойових дій, або особи з інвалідністю внаслідок війни, або учасника війни;
3) копію документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення.
4) копію паспорта громадянина України.
Постраждалі учасники Революції Гідності, разом із заявою подають копію посвідчення постраждалого учасника Революції Гідності та копію паспорта громадянина України.
Під час подання копій, особа надає також оригінали цих документів.
Також повідомляємо, що виплата грошової компенсації вартості проїзду до реабілітаційних установ для проходження психологічної реабілітації та назад відшкодовуються постраждалим учасникам Революції Гідності, учасникам антитерористичної операції та особам, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, відповідно до постанови КМУ від 23 серпня 2016 р. № 528 зі змінами.
За більш детальною інформацією звертатися до управління праці та соціального захисту населення: м. Нова Каховка, вул. Історична, 18, каб. 20, тел. 4-33-48.


Управління праці
та соціального захисту населення


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта: programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы