Нова Каховка | 31 Жовтня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2020-10-08 » Новини

» Уряд схвалив рішення щодо продовження «теплих кредитів» на 2021 рік

Уряд схвалив рішення щодо продовження «теплих кредитів» на 2021 рік

30 вересня на засіданні Уряду прийнято рішення продовжити затребувану серед населення державну програму «теплих кредитів» на 2021 рік.
Зокрема, передбачається надання кредитів для мешканців індивідуальних будинків та розширення переліку заходів програми. Домогосподарства зможуть отримати «теплі кредити» ще й на придбання інтелектуальних лічильників електроенергії, електроакумулюючих систем, електрозарядок.
«Програма «теплих кредитів», яка за 6 років завоювала довіру українців, добігає кінця у цьому році. Втім, усвідомлюючи, наскільки важливо допомогти родинам утеплювати оселі та економити на платіжках було вирішено продовжити програму ще на один рік», - прокоментував т.в.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура.
Крім цього, сьогодні на своєму засіданні Комітет ВРУ з енергетики та ЖКП підтримав звернення до Комітету ВРУ з питань бюджету щодо виділення фінансування програми в 2021 році. Водночас, разом із Міненерго підготовлено концепцію 5-річної програми з енергоефективності, яка передбачатиме підтримку не лише житлового, а й інших секторів економіки.
Нагадаємо, що із жовтня 2014 р. і по сьогодні, програма стала дієвим інструментом для допомоги понад 850 тис. сімей під час впровадження зазвичай недешевих заходів з енергоефективності і, головне, – дає стимул завчасно підготуватися до опалювальних сезонів, зменшити платіжки та створити бажаний комфорт.
Всього, на сьогодні, українські родини вже використали більше 8,6 млрд. грн. «теплих кредитів», отримавши 3,2 млрд. грн. компенсацій від Уряду.
Програма приваблює своїми перевагами: легкістю участі, мінімізацією бюрократії, досить швидким (впродовж 2 місяців) терміном отримання компенсацій, додатковою підтримкою від місцевої влади, можливістю отримати економію на комунальних платіжках та покращити умов проживання, особливо взимку. Результативність програми неодноразово доведено численними історіями громадян та проведеними щорічними оцінками, з результатами яких можна ознайомитися на сайті Агентства Держенергоефективності.


За інформацією, отриманою із сайту Держенергоефективності


Відділ комунального господарства»


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами