Нова Каховка | 31 Жовтня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2020-10-06 » Новини

» Триває робота над оновленням об'єктів благоустрою: чекаємо Ваші пропозиції, шановні новокаховчани!

Триває робота над оновленням об'єктів благоустрою: чекаємо Ваші пропозиції, шановні новокаховчани!

Нова Каховка досить молоде місто, та має свою історію, свій оригінальний образ, етапи розвитку та розбудови. З кожним роком місто стає красивішим та більш оновленим. Змінюється зовнішній вигляд вулиць та будинків, покращується надання послуг у різних сферах життєдіяльності громадян. Все більше приділяється увага розвитку культури, спорту, туризму, розвиваються та удосконалюються різновиди відпочинку наших громадян. Та залишаються куточки міста, де встановлені малі форми та інформаційні стенди морально та конструктивно застаріли.

До Вашої уваги пропонується два об'єкти благоустрою загального користування. Це інформаційні стенди по просп.Дніпровський біля пам'ятника Т.Г.Шевченка та по вул.Першотравнева біля скульптурної композиції, присвяченої освітянам. Комунальним підприємством «Агенція регіонального розвитку» розроблені дві ескізні пропозиції благоустрою інформаційних стендів, якими пропонується оздобити їх сучасними матеріалами, застосувати сучасні елементи освітлення, що додасть яскравості у вечірній час. А по вул.Першотравнева пропонується ще облаштувати чудову алею, встановити модернові лавки для відпочинку та долучитись до сучасного тренду обміну книгами, переобладнавши один із боксів під полиці для зберігання книг.

Ідея дуже цікава, цікаве застосування сучасних трендів. Членами архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Новокаховської міської ради ці ескізні пропозиції були попередньо погоджені, та кінцеве рішення буде прийняте через кілька тижнів після розгляду всіх запропонованих варіантів.

Пропонуємо всім небайдужим надати свої пропозиції у вигляді ескізу та опису до нього, з обґрунтуванням самої ідеї подальшого використання інформаційних стендів.
Пропозиції надавати до управління містобудування та архітектури Новокаховської міської ради (кабінет 115 виконкому) або на електронну адресу управління arhitekt.novakahovka@ukr.net до 20 жовтня 2020 року.


Управління містобудування та архітектури
Новокаховської міської ради


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами