Новая Каховка | 24 Ноября 2020
Українською мовою

Новая Каховка

Сайт Новокаховской объединенной территориальной громады

2020-09-23 » Новости

Новости » У Новій Каховці визначились з заходами на День міста

У Новій Каховці визначились з заходами на День міста

Святкування Дня міста Нова Каховка відбудеться 26 вересня дещо в урізаному від традиційної програми вигляді але з дотриманням всіх належних протиепідемічних заходів.

Про це визначились члени організаційного комітету з проведення свята, засідання якого сьогодні відбулось у міськвиконкомі під головуванням заступника міського голови Володимира Сироватки. Про це повідомили у відділі культури і туризму Новокаховської громади.

Святові заходи будуть розведені по місцям та часу їх проведення. Так, паркова зона біля Палацу культури прийме митців на акцію «Подарунок місту» – пленер місцевих художників, які по її закінченню подарують новостворені картини рідному місту.

По закінченню пленеру на алеях парку почнуть працювати виставки, фото-зони, майстер-класи.

Ближче до вечора розпочнуться заходи на Центральній площі міста, де спочатку гостей свята будуть вітати місцеві творчі колективи.

По закінченню цих виступів розпочнуться урочистості та святкова програма «Рідне місто – ти перлина на півдні країни!», під час якої відбудеться церемонія нагородження

Запланована і святкова програма за участю запрошених артистів, святковий феєрверк та молодіжна дискотека за участі відомих діджеїв.

Спортивна частина святкової програми буде включати в себе дитячий турнір з баскетболу на кубок заслуженого майстра спорту Вадима Гладуна (ФОК «Гарт») та спортивно-масовий захід «=Olimpik_NRG_challenge» на стадіоні «Енергія».

Але остаточне рішення щодо переліку та часу проведення заходів на святі Дня міста Нова Каховка 26 вересня буде прийняте за результатами рішення міської комісії з ТЕБ та НС, яке заплановане на четвер, 24 вересня, на якому буде розглянуте питання щодо проведення цього свята.

Матеріали сайту «Online Нова Каховка»


Навигация

Источники:
Информация размещенная на сайте предоставлена Исполнительным комитетом Новокаховского городского совета или взята из открытых источников.

Поддержка:
Поддержку сайта осуществляет предприятие "Программист" г.Новая Каховка.

Разделы сайта:
Главная | О Городе | Власть | Бизнес | Общество | Реклама на сайте | Помощь | Подписка на новости | О нас | Карта сайта

Наши партнеры:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховский горисполком
Все права защищены

Разработка вэб-сайта: programmer.com.ua

Использование материалов novakahovka.com.ua разрешается при условии ссылки (для интернет - изданий гиперссылки) на novakahovka.com.ua

Материалы отмеченные знаком ® публикуются на правах рекламы