Нова Каховка | 22 Вересня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2020-09-15 » Новини

» НП місцевого значення: у Новій Каховці 107 учнів, вчителів та батьків відправили на самоізоляцію

НП місцевого значення: у Новій Каховці 107 учнів, вчителів та батьків відправили на самоізоляцію

Сьогодні, 15 вересня, у Новій Каховці відбулось засідання міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Роботою комісії керував міський голова Володимир Коваленко. 

На комісії розглядався випадок виявлення захворювання на COVID-19 в родині однієї з учениць Академічного ліцею «Спектр».

З доповіді завідуючої Новокаховським лабораторним центром Ірини Фортунатової з’ясувалось, що мама цієї учениці повернулась з-за кордону і в суботу 12 вересня здала біоматеріали для проведення тесту на COVID-19 через медичний центр «Богдан». У понеділок вона отримала позитивний результат на тест. В той же день біоматеріали для тесту були взяті у інших членів родини – доньки та чоловіка. У вівторок вони також отримали позитивні результати тестування. Стан здоров’я  хворих задовільний, форма протікання хвороби безсимптомна.  Проте батько родини ухиляється від контактів з лікарями та не виходить на телефонний зв’язок.

І все б було нормально, якби у неділю донька з батьком з цієї родини разом з іншими однокласниками у кількості 18 дітей та 18 батьків «підпільно» не поїхали на традиційний для ліцею похід на природу.

А потім ще був навчальний день у понеділок, 14 вересня…

Директорка ліцею Тетяна Долецька розповіла про організацію протиепідемічних заходів у навчальному закладі, доповіла, що добро на цей похід адміністрація не давала і жодний викладач в ньому участі не брав.

Вивчивши всі доповіді комісія прийняла рішення:

- Закрити на самоізоляцію три 11-х класи Академічного ліцею (78 учнів) і 11 вчителів, які контактували з учнями цих класів.
- Рекомендувати самоізоляцію 18 батькам учнів, які брали участь у поході.
- Провести дезінфекцію подвір’я ліцею та приміщень будівлі, де знаходились учні 11-х класів.
- Передати до Центру первинної медико-санітарної допомоги відомості щодо всіх контактних осіб для організації згідно з протоколами контролю за самоізоляцією та моніторингу стану здоров’я на час самоізоляції.

Міський голова Володимир Коваленко зазначив, що зараз головне – це розімкнути ланцюг можливого зараження. І ще він вкотре нагадав, що зневажливе ставлення окремих людей до загрози COVID-19 породжує саме такі спалахи, коли за зневагою до дотримання заходів безпеки одних та нехтуванням заборонами та настановами влади і контролюючих органів других, породжується ситуація, коли вмить 107 учнів, вчителів та батьків учнів однієї школи опинились за бортом нормального життя та навчання. І все це через одну матусю, яка знехтувала своїм здоров’ям і здоров’ям своїх рідних.

Ми будемо уважно стежити за розвитком цієї історії, адже є передчуття, що це далеко не кінець цієї коронавірусної справи…

Матеріали сайту «Online Нова Каховка»


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами