Нова Каховка | 22 Вересня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2020-09-15 » Новини

» Мешканці Козацького і Веселого не шкодуватимуть, що приєднались до Нової Каховки

Мешканці Козацького і Веселого не шкодуватимуть, що приєднались до Нової Каховки

Сьогодні, 15 вересня, міський голова Нової Каховки в межах свого традиційного річного звіту за підсумками діяльності у 2019-2020 роках зустрічався з трудовим колективом Новокаховського шлюзу Каховської ГЕС, що на Херсонщині. 

На майданчику технічної території шлюзу зібрались працівники підприємства, яке є одним з найстаріших у Новій Каховці. Підприємство працює у сталому режимі, про що свідчить те, що за минулі вихідні, 12-13 вересня, відшлюзувались 118 одиниць плавзасобів.

Володимир Коваленко стисло розповів присутнім про те, чим займалась міська влада і він, як її очильник, впродовж минулого року.

На підприємстві працюють мешканці зі всіх куточків Новокаховської громади, тому питання які задавали міському голові стосувались практично всіх населених пунктів громади. Але особливу увагу він приділив питанням Козацького та Веселого. Володимир Коваленко сказав:

– Відверто кажучи, господарство у цих населених пунктах після їх добровільного приєднання до Новокаховської міської ради нам дісталось трохи занедбане. Тому вже у цьому році ми вклали біля 3 млн. грн. у різні об’єкти: клуби, водопровідне господарство, комунальні підприємства, що обслуговують їх мешканців, ремонт дорожнього покриття на вулицях. Але я розумію, що все і одразу ми зробити не можемо. Тому я спланував на найближчі рік-два певний перелік об’єктів, які ми будемо фінансувати. Це, у першу чергу, завершення ремонтів у будинках культури, асфальтування вулиці Шевченка у Козацькому, ремонти дорожнього покриття вулиць, що йдуть до Дніпра. Мешканці Козацького і Веселого ні секунди не повинні жалкувати, що вони приєднались до Нової Каховки. І я зроблю все для цього!

Серед інших питань, які задавали працівники шлюзу були «лежачі поліцейські» біля магазину «Ромашка» у Центральній Основі, облаштування автобусних зупинок у Козацькому і Веселому…

Всі запитання «взяв на олівець» помічник міського голови Юрій Кобцов, що є запорукою того, що всі вони знайдуть те чи інше вирішення.

Підсумок зустрічі підвів керівник шлюзу Сергій Добрянський, який подякував міському голові за таку роботу міської влади та побажав успіхів на виборах, що відбудуться наприкінці жовтня.

Володимир Коваленко висловив слова подяки за таку оцінку своєї праці та запевнив, що і надалі буде працювати на благо громади та всіх її мешканців.

Матеріали сайту «Online Нова Каховка»


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами