Нова Каховка | 22 Вересня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2020-09-15 » Новини

» Мені подобається моя робота, адже я завжди разом з людьми, – Володимир Коваленко

Мені подобається моя робота, адже я завжди разом з людьми, – Володимир Коваленко

Вчора, 14 вересня, міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко в межах свого традиційного річного звіту за підсумки діяльності у 2019-2020 роках зустрічався з працівниками ДУ «Новокаховський завод частикових риб» та викладачами і майстрами виробничого навчання ДНЗ «Новокаховске вище професійне училище».

На зустрічі з рибоводами Володимир Коваленко розповів про ті заходи, які вживала міська влада і він, як міський голова, для підтримання та розвитку об’єктів інфраструктури у сільських населених пунктах та забезпечення поліпшення якості обслуговування їх мешканців.

Серед проблемних питань, які поставили перед міським головою учасники зустрічі, було недостатня робота сільського клубу в Обривці з молоддю. На думку запитувача, у роботі клубу зроблено перекіс в бік людей похилого віку. А для молоді заходів майже не проводиться.

Ще однією проблемою для мешканців сіл Обривка та Маслівка є слабкий Інтернет, швидкість якого не більше 5 мбіт/сек, що не задовольняє потреби саме мешканців сіл середнього та молодого віку.

Мешканців Дніпрян, що працюють на заводі, турбує стан незаасфальтованих вулиць селища, які восени, як це вже не раз було, з осінніми дощами стануть непроїздними та непрохідними. Тому стає потреба грейдерування цих вулиць до початку сезону дощів.

Однією з невиконаних обіцянок один з мешканців Корсунки назвав облаштування на місті розібраної будівлі колишнього дитячого садочку спортивного майданчику. Міський голова пообіцяв взяти на контроль це питання та запланувати побудову у Корсунці спортивного майданчика зі штучним покриттям у один-два найближчі роки.

Володимир Коваленко запевнив, що всі ці зауваження та побажання мешканців сіл Дніпрянського старостату він візьме на контроль та по ним будуть вжиті відповідні заходи.

На зустрічі у Новокаховському ВПУ Володимир Коваленко коротко прозвітував про діяльність влади міста за рік, що минув від жовтня 2019 року та відповів на запитання педагогів.

Багато питань було відносно роботи комунальних підприємств щодо асфальтування внутрішньоквартальних проїздів, вирізки аварійних дерев, переводу дачних будинків у житлові. За цими питаннями міський голова дав доручення розібратись та надати всім, хто звернувся з питаннями, конкретних відповідей відповідних структур міської влади.

Медсестра навчального закладу підняла питання щодо неможливості направлення студентів, що захворіли і мешкають у гуртожитку, до лікарів Центру первинної медико-санітарної допомоги і проведення для них безкоштовних процедур, що передбачені для осіб, що мають декларації з лікарями центру. Володимир Коваленко відповів, що знає про цю проблему і він шукає вихід з цієї правової колізії. Один з них – визначення окремого лікаря, до якого зможуть направляти іногородніх студентів. Так вже роблять у Херсоні.

На закінчення зустрічі присутні дружними оплесками висловили свою підтримку Володимиру Коваленку у його діяльності на посаді міського голови, а директор училища Віталій Гарькавий висловив сподівання на подальше продовження співпраці з міською владою.

Матеріали сайту «Online Нова Каховка»


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами