Нова Каховка | 22 Вересня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2020-09-15 » Новини

» Наші двері завжди відчинені для Вас

Наші двері завжди відчинені для Вас

Якщо у вашій родині є дитина з обмеженими можливостями, то не залишайтесь на самоті зі своїми проблемами – звертайтесь до фахівців.
Новокаховський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів - реабілітаційна установа, основним завданням якої є надання кваліфікованої допомоги дітям з інвалідністю та групи ризику у здійсненні корекції психофізичного розвитку без відриву від сім’ї.

У Новокаховському центрі реабілітації діти можуть отримати такі послуги:
- педагогічна діагностика і корекція,
- логопедична корекція,
- лікувальний масаж,
- лікувальна фізкультура,
- формування основних соціальних навичок та соціально-побутова праця,
- консультування.

Реабілітаційні послуги діти отримують курсами в зручній для них формі відвідування: у денній, за індивідуальним графіком поза групою та патронатом на дому при складних обставинах. Діти груп денного перебування знаходяться в закладі на протязі дня, забезпечені триразовим харчуванням.
Навчальний процес у центрі здійснюється в основному в індивідуальній формі з кожним вихованцем окремо, відповідно до його психофізичних можливостей, характеру і ступеня порушень, віку, рівня розвитку.

Діти мають можливість отримувати кваліфіковану допомогу вчителя-дефектолога, вчителя-реабілітолога, вчителя-логопеда, сестри медичної з масажу, сестри медичної з лікувальної фізкультури, фахівця з фізичної реабілітації, вихователів, музичного керівника.
На сьогодні центр має світлі, просторі групові кімнати та кабінети, укомплектовані сучасним спортивно-корекційним обладнанням, спеціалізованими меблями та навчальним приладдям.

Порядок зарахування дітей до центру реабілітації: для отримання послуг із реабілітації батьки або законний представник дитини подають до управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради (м. Нова Каховка, вул. Історична, буд. 18) такі документи:
- заяву про надання послуг;
- індивідуальну програму реабілітації;
- висновок ЛКК для дітей групи ризику з рекомендаціями щодо реабілітації;
- копії паспорту громадянина України, свідоцтва про народження дитини;
- виписку з медичної карти форма № 027/о.

Прийом до Новокаховського центру соціальної реабілітації проводиться на протязі року. Послуги реабілітаційною установою надаються безкоштовно.

З боку міської влади забезпечення роботи закладу та створення належних умов для розвитку дитини з проблемами здоров’я є суттєвою підтримкою родинам.

Адреса Новокаховського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів: м. Нова Каховка, вул. Горького 11/1, телефон: (05549) 5 45 75.


Новокаховський центр соціальної
реабілітації дітей-інвалідів

Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами