Нова Каховка | 22 Вересня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2020-09-14 » Новини

» У Новій Каховці місцева влада ставить собі за мету зберегти місто в “зеленій зоні” адаптивного карантину

У Новій Каховці місцева влада ставить собі за мету зберегти місто в “зеленій зоні” адаптивного карантину

Сьогодні, 14 вересня у Новій Каховці відбулась мала апаратна нарада з керівниками управлінь, відділів міського виконавчого комітету та міської ради, директoрами комунальних підприємств та установ.

Основним питанням наради було виконання вимог Кабінету Міністрів України, головного санітарного лікаря щодо дотримання у населених пунктах громади карантинних вимог щодо запобігання розповсюдження та зараження мешканців на COVID-19.


Володимир Коваленко поставив конкретні завдання з таких питань:

– Головному лікарю КНП «Центральна міська лікарня м.Нова Каховка» Ігорю Гайдаманчуку і начальнику відділу капітального будівництва Світлані Гончаренко опрацювати пропозиції терміново опрацювати пропозиції щодо облаштування систем для подачі кисню на ліжка у відділеннях, що передбачені для розміщення хворих на COVID-19 у разі різкого збільшення рівня захворюваності. На сьогодні з 125 ліжок у ЦМЛ, що плануються для цих цілей, облаштовані подачею кисню лише 28.

– Заступнику міського голови Олегу Тарабаці  доручено відпрацювати механізми функціонування у місті “COVID-патрулів”, які будуть контролювати дотримання мешканцями та приватними структурами карантинних обмежень  у громадських місцях та вулицях міста. Також йому разом з  директор КП «Автоцентр» Євгеном Позняком поставлено завдання опрацювати пропозиції щодо механізму контролю за дотриманням маскового режиму, норми заповнюваності автобусів їх водіями та пасажирами під час перевезень.

– Директору КП «Спорт для всіх» Володимиру Янко та директору ФК «Енергія» Сергію Корольському Володимир Коваленко поставив завдання розробити алгоритм спільних дій щодо безумовного дотримання під час футбольних матчів глядачами на трибунах вимог щодо маскового режиму та соціальної дистанції.

Підсумовуючи цей блок питань апаратної наради Володимир Коваленко наголосив на тому, що від наших спільних дій багато в чому залежить, в якій зоні адаптивного карантину залишиться наша громада. Бо другого «нокдауну» наш дрібний та середній бізнес не витримають.

На завершення наради міський голова надав кілька доручень з питань завершення підготовки до опалювального сезону, тендерних процедур на об’єктах, де заплановані ремонтні роботи.

Матеріали сайту «Online Нова Каховка»


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами