Нова Каховка | 22 Вересня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2020-09-14 » Новини

» Стихійна торгівля – небезпека для здоров’я споживачів

Стихійна торгівля – небезпека для здоров’я споживачів

Що нас спонукає на придбання продуктів харчування в невстановлених місцях, тобто з землі, з ящиків, з капоту машин, де поряд з торговцями повно бруду, бездомних котів та собак? Дехто жаліє бабусь та дідусів, які торгують тим, що виростили власноруч, інші не мають часу відвідати ринок, когось приваблюють нижчі, ніж у магазині, ціни та багато інших причин, що змушують споживача нехтувати рекомендаціями відповідних служб та наражати себе та своїх близьких на небезпеку.
В засобах масової інформації інспекція у справах захисту прав споживачів неодноразово застерігала споживачів від купівлі харчових продуктів в місцях стихійної торгівлі. Саме ці продукти можуть нести особливу загрозу як власному здоров’ю споживачів, так і здоров’ю членів їх родин.
В місцях стихійної торгівлі зазвичай продаються харчові продукти невідомого походження, які не пройшли ветеринарно-санітарну експертизу в лабораторіях на продовольчих ринках. Вони реалізуються без дотримання правил зберігання, транспортування та без використання холодильного обладнання.
Така продукція представляє високий ризик для здоров’я та життя людей, а також нерідко є джерелом розповсюдження інфекційних захворювань!
Реалізація харчових продуктів, у тому числі, молочних, м’ясних, рибних продуктів, грибів, консервованої продукції на стихійних ринках знаходиться поза межами ветеринарно-санітарного контролю.
Відповідно до статті 160 Кодексу про адміністративні правопорушення торгівля з рук в невстановлених місцях тягне за собою штрафні санкції в розмірі від 1 до 7 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі. Адміністративні заходи з рейдовими перевірками здійснюються, але це не зупиняє нікого, попри те, що роз’яснювальна робота проводиться все частіше.
Єдиний ефективний правильний спосіб боротьби – не купувати продукти харчування в місцях стихійної торгівлі.
Рекомендуємо споживачам користуватися лише послугами продовольчих ринків або мережами супермаркетів та продуктових магазинів. Дбайте про безпеку та здоров’я своє та рідних вам людей!


Інспекції у справах
захисту прав споживачів


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами