Нова Каховка | 22 Вересня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2020-09-14 » Новини

» Нерухомість та бізнес ще не реєструють за новими назвами районів України

Нерухомість та бізнес ще не реєструють за новими назвами районів України

Починаючи із 19.07.2020 р. діє постанова ВРУ "Про утворення та ліквідацію районів" від 17.07.2020 р. № 807-IX. Фактично ВРУ повністю змінила районний устрій держави - створено 136 нових районів.
Нові райони означають нові адреси місцезнаходження нерухомості, реєстрації юросіб та ФОП, адреси громадян.
Проте Мінюст роз'ясненням у листі від 19.08.2020 р. № 6752/8.4.4/32-20 дещо заспокоїв бізнес та власників нерухомості.
Безперебійність процесу надання послуг у сферах держреєстрації нерухомості та бізнесу гарантується також законодавчо закріпленим принципом "екстериторіальності". Він полягає у можливості реєстраційних дій будь-яким суб'єктом держреєстрації за місцезнаходженням нерухомого майна, юрособи, що необхідно враховувати, зокрема, у випадках звільнення держреєстраторів у органі, що ліквідується.
Постановою змінено адміністративно-територіальний устрій районного рівня, що безумовно впливає на адресну складову, що використовується у сферах держреєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та державної реєстрації юросіб, ФОП та громадських формувань.
Наразі в Єдиних та Державних реєстрах, держателем яких є Мін'юст, здійснюється ведення різного роду словників, зокрема словник адміністративно-територіального устрою України. Вказане унеможливлює держреєстратору вносити власноручно будь-які відомості адресної складової, окрім тих відомостей, що містяться в словниках.
До оновлення словника адміністративно-територіального устрою держреєстратором під час реєстраційної дії та обрання відповідного населеного пункту адреса буде відображатись з назвою району без врахування змін адміністративно-територіального устрою, визначеного Постановою. Водночас, вказане не може бути підставою для зупинення розгляду поданих документів чи відмови у проведенні реєстраційних дій, а також не може розглядатися як порушення порядку держреєстрації.


Юридичний відділ


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами