Нова Каховка | 22 Вересня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2020-09-11 » Новини

» Дні українського кіно продовжуються

Дні українського кіно продовжуються

Сьогодні о 20:00 в рамках Днів українського кіно, які проходять у нашому місті за ініціативи КП «Агенція регіонального розвитку» на майданчику Літнього театру відбудеться прем’єра стрічки «Мої думки тихі» — українська лірична комедія українського режисера Антоніо Лукіча 2019 року. Стрічка стала дебютною повнометражною художньою стрічкою для режисера. У фільмі, знятому у жанрах комедії та драми, піднімається вічна проблема батьків та дітей. Саме мати не пускає головного героя Вадима на роботу до Канади. У головних ролях Ірма Вітовська-Ванца та Андрій Лідаговський. Стрічка отримала Приз глядацьких симпатій, премія FIPRESCI за найкращий український фільм, премія за найкращу акторську роботу (Ірма Вітовська) та спеціальна згадка журі (Андрій Лідаговський), Одеський міжнародний фестиваль, 2019.

Якщо ви стомилися від шаблонних українських комедій і постійно відчували розчарування після їхнього перегляду, тоді вам точно варто подивитися «Мої думки тихі»

А завтра о 19:30 пройде презентація фільму «Дике поле» за романом Сергія Жадана «Ворошиловград», в якій візьме участь режисер фільму Ярослав Лодигін. Фільм є драматичною історією у жанрі «істерн», головний герой якої хлопець Герман (Олег Москаленко) повертається в рідне місто на Луганщині, щоб відвідати брата. І місто зустрічає його вороже - брат зник, а на заправці на околиці міста, якою він володіє, прагнуть господарювати місцеві мафіозі.

Після фільму планується обговорення фільму разом із режисером.

Ярослав Лодигін - український режисер, сценарист, радіоведучий та засновник радіо «Аристократи». З серпня 2019 року член правління ПАТ «НСТУ», відповідальний за «UA: Перший» та «UA: Культура».

Сергій Жадан - український поет, прозаїк, перекладач, громадський активіст, фронтмен гуртів «Жадан і Собаки» та «Лінія Маннергейма».

Вхід вільний.

КП «Агенція регіонального розвитку»


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами