Нова Каховка | 22 Вересня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2020-09-11 » Новини

» Про стан забезпечення умов доступності

Про стан забезпечення умов доступності

Управлінням містобудування та архітектури Новокаховської міської ради здійснюється моніторинг засобів безперешкодного доступу людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів містобудування на території міста Нова Каховка шляхом проведення огляду та фотофіксації існуючих пандусів та інших засобів доступності до об'єктів та прилеглої території. На початку вересня 2020 року проведено черговий огляд міської території.
За результатом проведеної роботи встановлено, що значна кількість об’єктів громадського, соціального, цивільного призначення обладнані пандусами, кнопками виклику або ж іншими пристосуваннями, які забезпечують доступність до об’єктів чи окремих приміщень. Але не всі пандуси виконані з дотриманням будівельних норм та правил.
Аналізуючи стан забезпечення доступності, обладнані пандусами: будівля виконавчого комітету Новокаховської міської ради, УПСЗН (кілька пандусів та кнопка виклику), Новокаховський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду в Херсонській області, Новокаховське управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі, приміщення ЦНАПу виконавчого комітету міської ради, Новокаховський міський суд, Новокаховська міська філія Херсонського обласного центру зайнятості, картинна галерея, музей, дитяча школа мистецтв, відділ освіти Новокаховської міської ради, Новокаховський міський Центр спорту, туризму та екскурсій, центр реабілітації дітей-інвалідів, дитяча поліклініка, поліклініка КЗ «Центральна міська лікарня міста Нова Каховка», окремі будівлі та приміщення лікувальних відділень, приміщення приймального відділення, стоматологічна поліклініка, приватні лікувальні заклади, переважна більшість аптек, БЖБ по вул.Історична,5, вул.Французька,15-А, торгівельні центри «АТБ», «Сіті центр», «Візит», «Властелин» та інші торгівельні будівлі і споруди, більшість закладів культури, зокрема будівля Палацу культури (пандус та кнопка виклику), дитяча та юнацька бібліотеки, центральна міська бібліотека, бібліотека №2, комунальні підприємства міста мають доступ для людей з інвалідністю, банківські установи, та інші будівлі і споруди громадського призначення. Вказані бібліотеки забезпечують надання послуг для людей з інвалідністю, мають інтернет-центри, доступні для таких людей. Будівля пошти та Укртелекому обладнані пандусом, до будівлі автовокзалу забезпечено цілодобовий вільний доступ, обладнаний туалет для людей з інвалідністю, визначена каса, яка обслуговує людей з інвалідністю, на автопарковці визначені місця для паркування автомобілів людей з інвалідністю, обладнані пологі спуски з платформ на проїжджу частину. Влаштовані пандуси в ЗОШ№1 та ЗОШ№10 Новокаховської міської ради для забезпечення належних умов навчання дітей з інвалідністю та роботи створеного Інклюзивно-ресурсного центру, та інші.
До виконавчого комітету звернулось 2 особи з інвалідністю з питання влаштування пандусу до багатоквартирних житлових будинків та у 2019 році отримали відповідну допомогу у вирішенні вказаного питання.
На офіційному сайті міста Нова Каховка розміщено розділ з інформацією про наявність пандусів на об'єктах житлового та громадського призначення в місті Нова Каховка, який буде доповнено оновленою інформацією.
Робота щодо забезпечення умов доступності для людей з інвалідністю та інших МГН проводиться постійно та поступово збільшується простір доступності.


Управління містобудування та архітектури
Новокаховської міської ради


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами