Нова Каховка | 22 Вересня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2020-09-11 » Новини

» «Ми підтримуємо кожне діюче промислове підприємство громади,» – міський голова Нової Каховки

«Ми підтримуємо кожне діюче промислове підприємство громади,» – міський голова Нової Каховки

Сьогодні, 11 вересня, міський голова Нової Каховки в межах свого традиційного річного звіту за підсумками діяльності у 2019-2020 роках зустрічався з працівниками одного з найбільших промислових підприємств міста та Херсонщини – ТОВ «Енерджи Продакт».

На зустріч, яка відбулась біля воріт до головного корпусу підприємства, зібрались працівники  двох змін – нічної та ранішньої.

Володимир Коваленко стисло розповів присутнім про основні завдання міської влади та про те, що реально зроблено для поліпшення умов життя мешканців Новокаховської громади за рік, що минув від минулорічного жовтня.

Не оминув міський голова у своєму виступі проблеми, які зараз є в роботі тих промислових підприємств, що залишились у місті: втрата останніх ринків збуту та відсутність замовлень на їх продукцію від підприємств України. Серед них «завод газобетону», як його називають мешканці у Новій Каховці, є виключенням. Підприємство має закази, у робітників є зарплати, а у міста є відрахування до бюджету.

Володимир Коваленко запевнив працівників у своїй повній підтримці підприємства і створенні умов, що залежать від міської влади, для сталої та прибуткової діяльності.

Одне з запитань, що задав працівників заводу, стосувалось ремонту автомобільного мосту через Північно-Кримський канал у Таврійську. Адже з цієї причини пісок для потреб виробництва, що надходить до річкового порту, змушені везти аж через міст у Цукурах. А це дуже невигідно.

Володимир Коваленко розповів, що це питання постійно знаходилось у зоні уваги влади Нової Каховки і Таврійська. Але міст знаходиться на балансі Херсонського Укравтодору і ми не маємо права проводити там роботи. Останній раз це питання обласною владою опрацьовувалось влітку минулого року. Але на 2020 рік грошей на нього не виділили. Що буде у наступному році – теж поки точно не відомо. «Боремося…» – так закінчив мер свою відповідь.

Ще кілька питань стосувались координації дій комунальних підприємств міста з прибирання міської території, негараздах в освітленні пішохідних доріжок на вулицях міста. Всі питання були взяті міським головою на контроль для вжиття заходів щодо усунення недоліків.

На завершення міський голова порадив присутнім на зустрічі на місцевих виборах, що відбудуться 25 жовтня, не довіряти партійним брендам, а шукати у списках партій тих людей, яким вони особисто довіряють та які своїми діями вже довели свою чесність, порядність та готовність працювати на інтереси громади, а не тих партійних функціонерів, які партії і свої погляди змінюють у відповідності до «політичної доцільності».

Наша довідка: ТОВ «Енерджи Продакт», підприємство з виробництва газобетону, розташовано та зареєстровано у Новій Каховці. Річний обсяг виробництва продукції до 450 тис. куб. м газобетону. Річний обсяг реалізації продукції близько 600 млн. грн. На підприємстві працює біля 400 робітників. Підприємство працює в режимі 24/7 у чотири зміни. Середня заробітна плата працівників близько 18 тис. грн.

Матеріали сайту «Online Нова Каховка»


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами