Нова Каховка | 22 Вересня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2020-09-11 » Новини

» Інформація КУ «Трудовий архів м. Нова Каховка»

Інформація КУ «Трудовий архів м. Нова Каховка»

В Комунальній установі «Трудовий архів м. Нова Каховка» зберігаються документи з кадрових питань (особового складу) за 2002 – 2010 роки ліквідованого Дочірнього підприємства «Квітуче місто» комунального підприємства «Наше місто» м. Нова Каховка.
Засновником Дочірнього підприємства «Квітуче місто» комунального підприємства «Наше місто» м. Нова Каховка (далі – ДП «Квітуче місто») виступило Комунальне підприємство «Наше місто» м. Нова Каховка. Саме його наказом від 10 грудня 2002 року № 2 було створено ДП «Квітуче місто».
13 грудня 2002 року підприємство отримало статус юридичної особи та було зареєстровано в єдиному державному реєстрі.
Відповідно до Статуту ДП «Квітуче місто» мало повну та скорочену назви:
- повна назва – Дочірнє підприємство «Квітуче місто» комунального підприємства «Наше місто» м. Нова Каховка;
- скорочена назва – ДП «Квітуче місто».
Метою створення підприємства було: вирощування квітів, розсади і овочів, саджанців дерев і чагарників та овочевих культур, здійснення усіх видів господарської діяльності не заборонених законодавством та Статутом підприємства і отримання відповідних прибутків, підвищення якості наданих послуг.
ДП «Квітуче місто» здійснювало свою діяльність за такими напрямами як: озеленення міської території; послуги по озелененню населенню, підприємствам, установам; проектування ландшафтного дизайну; виготовлення декоративних альтанок; вирощування квітів, розсади і овочів, саджанців дерев і чагарників та овочевих культур; виробництво біогумусу та переробка органічних відходів; торгівельно-закупівельна та посередницька діяльність.
09 липня 2009 року Господарський суд Херсонської області своєю Постановою визнав ДП «Квітуче місто» банкрутом. 04 лютого 2010 року Господарський суд Херсонської області ухвалив рішення про ліквідацію юридичної особи банкрута. Дані про фактичне припинення діяльності відсутні.

Установою БЕЗОПЛАТНО надаються довідки соціально-правового характеру, які стосуються розміру заробітної плати для нарахування і перерахування пенсій за віком та пільгових, підтвердження стажу роботи, підприємств які ліквідувалися.
КУ «Трудовий архів м. Нова Каховка» знаходиться за адресою, вул. Горького буд. 11-Б, тел., +380992005122.


КУ «Трудовий архів м. Нова Каховка»


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами