Нова Каховка | 27 Вересня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2020-09-11 » Новини

» Міський голова Нової Каховки відстоював інтереси громади на зустрічі з Прем’єр-міністром

Міський голова Нової Каховки відстоював інтереси громади на зустрічі з Прем’єр-міністром

Вчора, 10 вересня, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у рамках робочої поїздки відвідав Херсонську область. Главу Уряду супроводжували Міністр інфраструктури Владислав Криклій, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко, перший заступник Міністра фінансів Денис Улютін, заступник Міністра охорони здоров’я — головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко.

Після відвідин ряду об’єктів та установ Глава Уряду провів прес-брифінг біля облдержадміністрації, на якому повідомив, що Уряд розробляє стратегію реформування Державного фонду регіонального розвитку у зв’язку із запровадженням реформи децентралізації.


“Має змінитися концепція та підходи використання коштів Державного фонду регіонального розвитку. Серед основних параметрів, які вже представлені та які готуються Міністерством розвитку громад і територій — це 3% від бюджету мають виділятися на ДФРР”, — зазначив Денис Шмигаль.

За словами Прем’єр-міністра, ДФРР буде розподілятися за напрямками.

“50% — це об’єкти державної інфраструктури, за які відповідає Уряд, окреме профільне міністерство чи інші державні установи. 30% — це об’єкти обласного рівня, а 20% — територіальних громад. І області, і громади отримуватимуть фінансування на конкурсній основі”, — зауважив очільник Уряду.

Як зазначив Денис Шмигаль, обов’язковою умовою виділення коштів буде надання обґрунтування економічної ефективності, доцільності, а також зазначення економічних наслідків від реалізації проектів.

На підсумкову зустріч з представниками місцевої влади, яка відбулась в облдержадміністрації, був запрошений міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко.

Після наради Володимир Іванович коротко прокоментував мету своєї зустрічі з Прем’єр-міністром України:

– У мене було два важливі питання до глави Уряду, які я зміг поставити йому під час підсумкової зустрічі. По-перше, це виділення коштів на початок будівництва Центру олімпійських видів спорту «Н2О Нова Каховка». Тим більше, що цей проєкт підтримав президент України Володимир Зеленський під час перебування у Новій Каховці в червні. В цьому мене підтримав заступник міністра молоді і спорта, який був присутній на зустрічі. Він підтвердив, що проект будівництва вже розглядався їхнім міністерством та отримав схвальну оцінку, документація пройшла експертизу і готова до проведення міжнародного тендедеру.

Друге питання, яке я підняв на нараді – це будівництво 90-квартирного житлового будинку для військових 57-ої ОМПБр. Земля під будівництво виділена і передана Міністерству оборони України та проведені переговори з керівництвом МОУ. В цьому питанні нас також підтримує очільник області Юрій Гусєв.

По цим двом питанням було прийнято рішення про внесення їх до протоколу наради з подальшим розглядом на засіданні Кабміну.

Матеріали сайту «Online Нова Каховка»


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами