Нова Каховка | 22 Вересня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2020-09-10 » Новини

» Дні українського кіно у Літньому кінотеатрі

Дні українського кіно у Літньому кінотеатрі

КП «Агенція регіонального розвитку», яка є ініціаторами кінопоказів у Літньому театрі в рамках святкування 126 річниці від дня народження О.П.Довженка та Дня українського кіно, запланували провести у місті Дні українського кіно.
10 вересня о 20:00 запланований показ фільму О.П.Довженка «Земля» під музичний супровід сучасного українського гурту Даха Браха. Це Поетична кінорозповідь про події, пов’язані з колективізацією в Україні наприкінці 20-х років, про створення перших колгоспних комун, про класову ворожнечу. Цей фільм вважається найвизначнішим у кар’єрі режисера, який і приніс йому світову славу.
Стрічка була відреставрована Національним центром Олександра Довженка (Довженко-Центр) - найбільший кіноархів України, в якому зберігається більше 6000 найменувань художніх, документальних, анімаційних українських та закордонних фільмів та тисячі архівних документів з історії українського кіно.
Даха Браха (Dakha Brakha) - український музичний етногурт, організатором і художнім керівником якого є Владислав Троїцький. Назва гурту, за словами його учасників, складена зі староукраїнських слів «давати» та «брати». У репертуарі гурту — пісні українською, кримськотатарською, англійською, німецькою, російською мовами.
11 вересня о 20:00 відбудеться прем’єра стрічки «Мої думки тихі» — українська лірична комедія українського режисера Антоніо Лукіча 2019 року. Стрічка стала дебютною повнометражною художньою стрічкою для режисера. У фільмі, знятому у жанрах комедії та драми, піднімається вічна проблема батьків та дітей. Саме мати не пускає головного героя Вадима на роботу до Канади. У головних ролях Ірма Вітовська-Ванца та Андрій Лідаговський.
12 вересня о 19:30 за участі режисера Ярослава Лодигіна планується презентація фільму «Дике поле» за романом Сергія Жадана «Ворошиловград». Це драматична історія у жанрі «істерн», головний герой якої приїжджає в рідне містечко на сході України, щоб захистити бізнес брата від рейдерської атаки.
Після фільму планується обговорення фільму разом із режисером.
Ярослав Лодигін - український режисер, сценарист, радіоведучий та засновник радіо «Аристократи». З серпня 2019 року член правління ПАТ «НСТУ», відповідальний за «UA: Перший» та «UA: Культура».
Сергій Жадан - український поет, прозаїк, перекладач, громадський активіст, фронтмен гуртів «Жадан і Собаки» та «Лінія Маннергейма». Автор романів «Депеш Мод», «Ворошиловград», «Месопотамія», «Інтернат», поетичних збірок «Цитатник», «Ефіопія», «Життя Марії», «Тамплієри», «Антена» та ін.


КП «Агенція регіонального розвитку»
Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами