Нова Каховка | 27 Вересня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2020-09-09 » Новини

» У Новій Каховці придбано медичного обладнання на 12 млн грн – Володимир Коваленко

У Новій Каховці придбано медичного обладнання на 12 млн грн – Володимир Коваленко

 Сьогодні, 9 вересня, міський голова Нової Каховки в межах свого традиційного річного звіту за підсумками діяльності у 2019-2020 роках зустрічався з лікарями і медичним персоналом комунальних установ Новокаховської громади.

Всього у двох комунальних медичних установах міста – Центральній міській лікарні та Центрі первинної медико-санітарної допомоги – працює понад 850 людей. Саме тому Володимир Коваленко змушений був провести дві зустрічі.

Перша зустріч з лікарями та медичним персоналом ЦМЛ проходила у актовій залі лікарняного містечка №2, що у мікрорайоні Сокіл, а друга – півтори години поспіль у червоному куточку терапевтичного відділення лікарняного містечка №1 на вулиці Героїв України. Зустрічі  проходили з дотриманням всіх протиепідемічних вимог та упереджувальних заходів.

Володимир Коваленко доповів медпрацівникам, що у поточному році було виділено з міського бюджету на потреби своїх медичних закладів понад 26 млн. грн. Тільки на придбання медичного обладнання різного спрямування витрачено понад 12 млн. грн. І коронавірус у цьому ставленні влади та депутатської більшості до потреб медицини став лише додатковим стимулюючим фактором щодо виділення коштів.

Міський голова подякував всім медикам за ту їхню роботу, яка в значній мірі убезпечила наших мешканців від поширення коронавірусу на початку весни. Тепер між медиками та владою відпрацьований механізм співпраці щодо підтримання готовності всіх відповідних медичних служб до можливих нових спалахів цієї хвороби.

Приємно здивувало, що більшість питань, які ставили медики на обох зустрічах стосувались саме професійних проблем: потреби в проведенні ремонтів тих чи інших відділень, закупівлі потрібного медичного обладнання, продовження на наступний рік дії міської програми місцевих стимулів для медичних працівників.

Володимир Коваленко окреслив черговість вирішення питань у медичній галузі: ремонт пологового, реанімаційного та терапевтичного відділень. Щодо придбання обладнання: пошуки шляхів отримання або закупівлі для лікарні момографа та ангіографа, які значно розширять можливості саме діагностичного обслуговування наших мешканців.

Вирішення цих питань міський голова пов’язав з тим, що наша лікарня МОЗом України визначена однією з 4-х опорних лікарень на Херсонщині, тому в ній вже проходять певні позитивні зміни. Серед них – реконструкція приймального відділення, яке буде оснащено сучасним обладнанням та суттєво покращить якість надання послуг хворим.

Ще однією родзинкою найближчого часу Володимир Коваленко назвав вимогу МОЗу про введення посади генерального директора у КНП «ЦМЛ міста Нова Каховка», який буде займатись виключно адміністративно-господарською діяльністю. Конкурс на цю посаду буде оголошено незабаром.

Один з виступаючих медиків запропонував, аби Володимир Коваленко і надалі залишився керівником громади, адже при ньому місто стає гарнішим і підтримується лад у всьому міському господарстві.

Володимир Коваленко подякував за таку оцінку своєї діяльності та запевнив, що і надалі буде працювати на благо громади та всіх її мешканців.

Матеріали сайту «Online Нова Каховка»


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами