Нова Каховка | 22 Вересня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2020-09-08 » Новини

» Ювілей таланту в танці

Ювілей таланту в танці

Все життя залежати від рухів, і зробити їх своєю візитівкою змогла непересічна жінка, яке все життя присвятила творчій професії хореографа – Мельниченко Алла Андріївна.
Заслужений працівник культури України, керівник Зразкового хореографічного колективу «Сонечко», 05 вересня 2020 року приймала вітання на своєму творчому вечорі на честь ювілею у Палаці культури, якому віддала 52 роки свого життя. Саме тут вона зрощувала правильні поняття і любов до творчості у молоді. Її постановки з’єднували засобами хореографічного мистецтва покоління новокаховчан.
Погодьтеся, у дні ювілеїв згадуються люди і події, успіхи і невдачі, перемоги і поразки, адже життя не завжди сповнене спокійних і гладких подій. Але ж воно яскраве. Сповнене подіями, творчістю і відкриттями.
Теплі слова захоплення талантом Алли Андріївни пролунали на адресу ювілярки від міського голови Володимира Коваленка та начальника відділу культури і туризму Наталії Зарудної, від яких Алла Андріївна отримала подарунки. Вшанування таланту продовжилось віншуваннями від колег та керівництва Палацу культури.
Привітання були у форматі танців, адже у танці все її життя, де кожний танок був присвячений до якоїсь події з життя чарівної, жвавої, веселої Алли Андріївни.
Хореографічна композиція «Дитинство» від ЗАТ «Ручеек» (керівник Марина Ющенко), розпочала свято. Далі український жартівливий танок з козою, про один з періодів життя Алли Андріївні (коли сім’я жила в одному домі, а за перегородкою сусідка з козою), який продемонстрували наймолодші солісти Зразкового ансамблю танцю «Сонечко».
Алла Андріївна завжди полюбляла танці і не пропускала жодного заняття, завжди натхненно працювала і бачила кольорові сни про велику сцену. «Кольоровий настрій», як символ снів і мрій про велику сцену і визнання (ансамбль сучасної хореографії «Божья коровка», керівник Ольга В’юнова).
Привітання від школи танцю «Life in dance» (керівник Дар'я Барансата), учасників театру юного глядача, ансамблю танцю "Джерельце" (керівники Віра та Олександр Ступакови), ансамблю естрадного танцю «Таврія» (керівник Надія Рєзнікова), ансамбль танцю "Родзинки" (керівник Олена Кірковська).
Згадували про сім’ю і її підтримку в творчості керівника, про захоплення балетом, акробатикою, гімнастикою, про студентські роки і досягнення. Приймали привітання від випускників (яких, доречи, більше 2000 осіб) та багато чого цікавого відбувалось на сцені та за її лаштунками у цей день. Яскраво доповнили захід світлини ювілярки на екрані сцени.
Допомогу в організації свята надали депутати Новокаховської міської ради – Наталія Марченко, Олександр Афанасьєв, колективу закладу «Казкова діброва», батьки та випускники ансамблю танцю «Сонечко».


Відділ культури і туризму
Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами