Нова Каховка | 27 Вересня 2020
На русском языке

Нова Каховка

Сайт Новокаховської об'єднаної територіальної громади

2020-09-07 » Новини

» Міський голова Володимир Коваленко провів щотижневу робочу нараду

Міський голова Володимир Коваленко провів щотижневу робочу нараду

Сьогодні міський голова Володимир Коваленко провів робочу нараду з керівниками комунальних підприємств, установ, структурних підрозділів міської ради та виконавчого комітету
Першим питанням, якого торкнувся міський голова, було питання використання бюджетних коштів їх розпорядниками. Заступнику міського голови Леоніду Чурсинову та начальнику фінансового управління Ірині Фурсєєвій Володимир Коваленко доручив здійснити аналіз використання коштів розпорядниками та дотримання ними тендерних процедур. Особливо гостро питання раціонального використання коштів міського бюджету постає зараз, коли отримано відмову щодо отримання з Державного бюджету коштів на відновлення даху та покрівлі будинку по вул. Букіна, 20, які влітку знищила пожежа. На жаль, фінансування відновлювальних робіт повністю лагає на плечі міської влади та стає додатковим навантаженням для бюджету Новокаховської громади. Питання додаткового виділення коштів, серед інших нагальних питань, буде винесено на розгляд депутатів міської ради під час наступної сесії 17 вересня 2020 року.
Начальник відділу капітального будівництва Світлана Гончаренко повідомила учасникам робочої наради про початок робіт на об'єкті будівництва «ЦНАП», водночас юридичний відділ виконавчого комітету здійснюватиме юридичний супровід процедури повернення коштів попереднім підрядником - ТОВ «СК Укрбуд».
Міський голова поінформував присутніх, що програму «Велике будівництво» наступного року вирішено розширити на культурні об’єкти і Нова Каховка обов'язково візьме у ній участь – буде подано заявку на реконструкцію задньої частини Палацу культури, також буде узгоджено перелік об'єктів міської інфраструктури, роботи на яких будуть фінансуватися з ДФРР,
Головного лікаря КНП «Центральна міська лікарня м. Нова Каховка» Ігоря Гайдаманчука Володимир Коваленко зобов'язав у найкоротші терміни усунути порушення, виявлені аудиторською перевіркою та особисто здійснювати контроль за проведенням тендерних процедур із закупівлі необхідного медичного обладнання.
Викликає суспільний інтерес та потребує додаткового вивчення питання порядку проведення робіт на об'єктах, що належать до пам'яток культурної спадщини, відповідне доручення міський голова дав головному архітектору Максиму Боровинському.
Вже кілька робочих нарад поспіль не залишаються поза увагою Володимира Коваленка питання облаштування місця перебування бійців батальйону територіальної оборони, а також питання допомоги 57-ій ОМПБ ім. Костя Гордієнка. Міський голова наголосив, що при потребі питання додаткового виділення коштів для військовослужбовців може бути розглянуто на наступній сесії міської ради.
На завершення наради міський голова зачитав присутнім звернення мешканців Нової Каховки, які надійшли на його ім'я - містяни просять облаштувати додатково лавочки для відпочинку у дворах житлових будинків, здійснити обрізку дерев, укласти асфальт у внутрішньоквартальних проїздах, встановити «лежачих поліцейських». Серед звернень було і прохання облаштувати майданчик для скейтбордингу. Володимир Коваленко запевнив, що жодне зі звернень не залишиться поза його увагою та комунальних служб міста.


Навігація

Джерела:
Інформація розміщена на сайті надана Виконавчим комітетом Новокаховської міської ради або узята з відкритих джерел.

Підтримка:
Підтримку сайта виконує підприємство "Програмист" м.Нова Каховка.

Розділи сайту:
Головна | Про Місто | Влада | Бизнес | Громада | Реклама на сайті | Допомога | Підписка на новини | Про нас | Мапа сайту

Наші партнери:
www.kahovka.net | programmer.com.ua

© 1997-2020 The 9th Reality Creative Group
© 2005-2020 Новокаховський міськвиконком
Усі права захищені

Розробка веб-сайта: programmer.com.ua

Використання материалів novakahovka.com.ua дозволяється за умов посилання (для інтернет - виданнь гиперпосилання) на novakahovka.com.ua

Матеріали відмічени знаком ® публікуються на правах реклами